Лунай, величне наше слово!

З нагоди відзначення Дня української писемності та мови 10 листопада в читальному залі бібліотеки відбулася літературна година «Лунай, величне наше слово!». Захід був підготовлений і проведений працівниками бібліотеки та кафедрою української мови та літератури.

Запрошеними на захід були Віталій Міхалевський – поет, голова Хмельницького обласного об’єднання товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка; Віталій Петрович Мацько – доктор  філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови та літератури, мовознавець і літературознавець, письменник ; Степан Шкапій – письменник-гуморист; Альона Радецька – молодший науковий  співробітник Хмельницького літературного музею, літературознавець.

Учасники заходу закликали присутніх студентів факультету початкової освіти та філології ПО-21 (куратор Ніколаєва А.А.), ПО-23(куратор Хмара М.А.)  шанувати і любити рідну мову, піклуватися про неї, захищати, розкривати для себе її велич й могутню силу, акцентували увагу присутніх на значущості вивчення рідної мови, збагатили знання молоді новою інформацією про слова, які вийшли з активного вжитку, декламували вірші у авторському виконанні.

Студенти: Кобринська Анастасія (ПО-23) дала коротку інформацію  про історію свята, про розвиток писемності з найдавніших часів до сьогодення,. Куржій Мілана та Степанюк Ольга (ПО-21) прочитали вірші.

Була  представлена книжкова виставка «Яке прекрасне рідне слово! Воно не світ, а всі світи».

Книгозбірня отримала в  дарунок   авторські книги від шановних гостей.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55