«Українська політична еліта: «булава» або зрада»

5 січня 2022р. в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулась презентація науково-популярного видання «Українська політична еліта: «булава» або зрада» українського правника, судді, кандидата юридичних наук Сергія Крамара, в якому розкрито об’єктивний погляд на окремі історичні події, які стали доленосними для корінного населення України і нашої нації.
Під час презентації автор представив власне видання, у якому досліджується і аналізується вплив українського істеблішменту на історичні процеси, що відбувались на українських землях, розповів про передумови написання книги, її зміст та структуру. Це спроба автора показати, що причини перемог і поразок українського народу знаходяться не ззовні, а всередині самої нації. 

У презентації взяли участь: Оксана Натальська – начальник управління культури Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації, депутат обласної ради; викладачі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Юрій Блажевич – голова правління міської організації Національної спілки краєзнавців України, кандидат історичних наук та Віктор Адамський – кандидат історичних наук; Людмила Дитинник – директор бібліотеки ХГПА; технічні редактори науково-популярного видання: директор Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Василь Климчук та юрист Василь Ваків; науковці, краєзнавці, викладачі, бібліотечні фахівці та студентська молодь вищих навчальних закладів.
Сергій Іванович подарував книгу читачам бібліотеки ХГПА, тож бажаючих ознайомитсь зі змістом книги, запрошуємо до бібліотеки!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55