Презентація поетичної збірки «SOLOдкі» Дани Чайчук

18 січня в читальному залі бібліотеки ХГПА відбулася презентація поетичної збірки «SOLOдкі» Дани Чайчук, студентки групи Філ-12 (у) Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, стипендіатки премії Президента України, переможниці ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
 
«SOLOдкі» – саме таку назву обрала молода поетеса для свого третього друкованого видання (перша збірка вийшла в 2012р., друга – 2018р.), в якому з особливим душевним теплом звертається до читачів. Ця чудова літературна збірка містить вірші, що диктуються життєвими ситуаціями. Тут є і лірика, і філософія. В кожному слові криється поетичний хист цієї молодої натури, яка вклала почуття та переживання в свої вірші. Привітати юну поетесу прийшли викладачі кафедри української мови та літератури: Л.В.Павлішена, зав. кафедри, к.філологічних наук, доцент; В.Л.Крищук, к.філологічних наук, доцент ; А.А.Ніколаєва, Н.І.Миринюк; студенти ПО-23 факультету початкової освіти та філології; працівники бібліотеки, мама та близькі друзі Дани.
«Перш за все я хотіла дуже вам подякувати, що ви прийшли на моє маленьке свято, – звернулася Дана Чайчук до гостей. – В залі я бачу найдорожчих для мене людей. Я б хотіла сказати щирі слова вдячності своїм викладачам, які завжди допомагали мені, наставляли на творчий шлях. Також хочу подякувати своїм рідним, які підтримують мене і радіють моїм успіхам.
Я дуже рада, що моя мама сьогодні поряд зі мною. Сьогодні я хочу представити на ваш розсуд декілька поезій».Захід пройшов в теплій, душевній атмосфері. Виступаючі побажали молодій поетесі подальших творчих злетів, нових ідей, успіхів у всіх починаннях. Авторка подарувала
читачам бібліотеки свою збірку.
© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55