Виховна година "Прагнемо миру"

Стартував новий 2022-2023 навчальний рік! Для студентів групи ДО-31б факультету дошкільної освіти та психології він розпочався із виховної подини на тему «Прагнемо миру», проведеною кандидатом педагогічних наук, старшим викладачем кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, куратором групи Мисик О.С.

З вітальним словом до студентів звернулася декан факультету дошкільної освіти та психології, кандидат педагогічних наук, доцент Пісоцька Л.С.

Леоніда Станіславівна особливу вагу звернула на безпеку під час організації освітнього процесу, наголосила на необхідності дотримання правил безпеки під час тривог, а також побажала студентам гарного навчального року і мирного неба.

Митою виховної години було довести студентам необхідність збереження миру в усьому світі, показати масштаб небезпеки війни й можливості в її запобіганні; підвести студентів до усвідомлення зовнішньої політики української держави в зміцненні миру на планеті; розкрити взаємозв’язок участі у відстоюванні миру й готовності до захисту рідної землі; розвивати вміння аналізувати події, факти, історичні явища; формувати у студентів відчуття приналежності до України – мирної нації, усвідомлення вартості людського життя; виховувати почуття патріотизму, ціннісного ставлення до всіх держав, особистої відповідальності за мир в усьому світі.

Під час виховної години студенти мали можливість на слайдах переглянути хроніку війни в Україні, висловити власні думки про поняття «миру» та «війни», а також власні судження, як досягти ненасилля заради миру.  

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55