НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ ПЕДАГОГІВ ЗДО ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОТГ

Доцент кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, к.пед.н., доцент Наталія Миськова за запрошенням КУ ХМР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» взяла активну участь у якості спікера в «Літній школі професійного зростання педагогічних працівників», заняття якої відбувалися упродовж тижня з 22.08.2022 р. по 26.08.2022 р. у м. Хмельницькому.

Для досягнення мети заходу у частині «підвищення професійного рівня розвитку творчого потенціалу педагогів Хмельницької міської територіальної громади, удосконалення їх професійних компетентностей; посилення теоретичної та практичної підготовки педагогів, зростання рівня їхньої педагогічної майстерності» проведено з вихователями ЗДО тренінг на тему: «Організація чергувань дітей дошкільного віку по їдальні: дієві прийоми досягнення очікуваного результату», під час якого учасниці в результаті активної взаємодії уточнили теоретичні аспекти організації чергувань, конкретизували їх практичну значущість, а також спробували пройти увесь цикл виконання трудових дій чергових по їдальні з позиції дитини молодшої, середньої та старшої групи. У ході тренінгу кожна учасниця створила власну шпаргалку-порадничок щодо особливостей організації чергувань по їдальні у кожній віковій групі закладу дошкільної освіти.

Висловлюємо щиру подяку КУ ХМР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» та О. Ратушняк, І. Нащубській, А. Ткачук, а також усім учасникам тренінгів за довіру, активність, взаємодію!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55