ВИВЧАЄМО ДОСВІД ДИТЯЧИХ САДКІВ ЄВРОПИ

Здобувачка освіти магістерського рівня за спеціальністю «Дошкільна освіта» Підгурська Юлія (група МДО-81) під час проходження консультативно-викладацької практики, провела годину спілкування в групі ДО-42 на тему «Досвід дитячих садків країн Центральної Європи щодо формування у дітей дошкільного віку навичок, орієнтованих на сталий розвиток» за присутності декана факультету дошкільної освіти та психології Леоніди Станіславівни Пісоцької та куратора групи Валентини Геннадіївни Тафінцевої.

Здобувачі освіти ознайомилися з досвідом роботи дитячих садків Данії та Норвегії щодо формування у дітей дошкільного віку навичок, орієнтованих на сталий розвиток, дізнались про основні цінності  дитячих садків. Цікаво здобувачам було почути інформацію про взаємодію дітей з навколишнім.

У процесі роботи студенти мали можливість на слайдах переглядати фото проведення екскурсій вищезгаданих країн. Практикантка активізувала дискусію питаннями. Здобувачі групи ДО-42 брали активну участь в обговорені, висловлювали власні думки.

Цікавим було використання тесту «Еко-свідомість». Здобувачі групи переосмислили своє відношення до еко-ресурсів  та зрозуміли, що потрібно змінити аби допомогти нашій планеті, яку роботу з дітьми дошкільного віку, як майбутні вихователі, вони мають проводити.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55