Презентація першої збірки молодої поетеси Вікторії Оліщук «восьме відчуття»

14 вересня студенти факультету початкової освіти та філології групи ПО-32 із куратором Ацегейдою І.П. та директором бібліотеки ХГПА Дитинник Л.В.  відвідали презентацію першої збірки молодої поетеси Вікторії Оліщук «восьме відчуття» в обласному  літературному  музеї.  

            Вікторія – уродженка села Кульчинки, що на Хмельниччині. Нині проживає в Києві. Однак, з її  слів «…де б я не була, серцем та думками завжди в Кульчинках, хоч і дороги там кепські. А думкам доріг не треба»

          Поетеса розповіла про свої перші поетичні спроби, поділилася власним баченням творчого процесу та значенням і тенденціями розвитку літератури загалом.

            Зі щирими словами вітання з нагоди виходу у світ першої поетичнї збірки та побажаннями щедрих поетичних врожаїв до автора звернувся директор музею Василь Іванович Горбатюк.

          Вірші, що увійшли до збірки, мають цікаву закономірність: вони аж ніяк не підлаштовуються під загальновизнані канони рубрик і тематик. В основному твори мають характер філософської, настроєвої лірики, хоча присутні вірші суто з громадянською чи пейзажною тематикою. Поезії викликають різноманітні емоції і від зболено сумних до щиро звеселених, причому сумних поезій значно більше.

          Під час презентації Вікторія Оліщук декламувала  свої поезії, викликаючи увагу та захоплення слухачів.  Захід завершився спільним фото та  передачею авторки своєї збірочки у дар читачам бібліотеки ХГПА.

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55