СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ ДОШКІЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ, ПСИХОЛОГІЇ ТА ФАХОВИХ МЕТОДИК

СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ ДОШКІЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ, ПСИХОЛОГІЇ ТА ФАХОВИХ МЕТОДИК З КАФЕДРОЮ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА ПЕДАГОГІЧНИХ ІННОВАЦІЙНИХ ЖИТОМИРСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА

 

Викладачі кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик та слухачі магістратури зі спеціальності 012 Дошкільна освіта денної та заочної форм навчання взяли участь у Всеукраїнській з міжнародною участю науково-практичній очній/дистанційній конференції «ІННОВАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ В ДОШКІЛЬНІЙ ОСВІТІ: ТЕОРІЯ, ПРАКТИКА, ПЕРСПЕКТИВИ», яка відбулася 10-11.11.2022 р. на платформі zoome. Організатор конференції – кафедра дошкільної освіти та педагогічних інноваційних Житомирського державного університету імені Івана Франка.

З дуальною доповіддю на тему «Використання елементів педагогічної методики «Логічні блоки Дьєнеша» в реалізації змісту парціальної програми «Інтелектуальна мозаїка»» на пленарному засіданні виступили доктор пед. наук, професор Лариса Зданевич та кандидат пед. наук, доцент Наталія Миськова.

Висловлюємо щиру подяку організаторам конференції та усім учасникам за інтерес до інформації та акцентування уваги на актуальних проблемах дошкільної освіти в умовах сьогодення!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55