ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ ГРУПИ ДО-11Б «ТВОЄ СЛОВО, ТАРАСЕ, ВЕЛИЧНЕ Й ПРОРОЧЕ!»

ГОДИНА СПІЛКУВАННЯ ГРУПИ ДО-11Б

«ТВОЄ СЛОВО, ТАРАСЕ, ВЕЛИЧНЕ Й ПРОРОЧЕ!»

09.03.2023 року студенти групи ДО-11б факультету дошкільної освіти та психології з допомогою сервісу zoom провели годину спілкування з нагоди 209 річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

 

Учасники зустрічі пригадали цікаві факти з біографії Великого Кобзаря, читали його твори, милувалися художніми картинами, розглядали автопортрети. Так, твори «Мені однаково», «Думи мої, думи мої», «Мені тринадцятий минало», «Садок вишневий коло хати», «Заповіт», уривки з творів «Стоїть в селі Суботові…», «Кавказ» декламували Анастасія К., Ольга С., Катерина М., Ірина Ш., Софія Г., Аліна Ф. та куратор групи Наталія М.

Життєвий шлях поета розкрили Анастасія Д., та Дарія Х., а з цікавими фактами з життя Кобзаря познайомили Вікторія І. та Крістіна З.

Окремі аспекти літературної творчості розкрила Вікторія С., а Вікторія П., познайомила присутніх з Шевченком–художником. Цікавою також була інформація щодо автопортретів Т.Шевченка, яку надала Анжела П.

Модератори зустрічі Аліна К. та Назарій М. цікаво побудували алгоритм зустрічі, а також запропонували присутнім взяти участь у невеликій вікторині.

Куратор групи Наталія Миськова звернула увагу майбутніх вихователів на фотопортрети Т.Шевченка, на яких він постає абсолютно у іншому образі: молодого, сучасного, елегантного. Не залишилися поза увагою і особливості та наявні матеріали, з допомогою яких можна цікаво познайомити дітей дошкільного віку з життєвим та творчим шляхом Великого Кобзаря. Усі присутні із задоволенням приєдналися до виконання пісеньки «Тече вода з-під явора», яку так полюбляють дошкільнята. А перегляд запису пісні К.Скрябіна на слова Т.Шевченка «І неоднаково мені» торкнувся душі кожного учасника зустрічі.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55