СПІВПРАЦЯ КАФЕДРИ ДОШКІЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ, ПСИХОЛОГІЇ ТА ФАХОВИХ МЕТОДИК З ПЕДАГОГІЧНИМИ КОЛЕКТИВАМИ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

13 березня 2023 року доцент кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Н.М.Миськова провела двогодинне науково-педагогічне консультування педагогів Хмельницького ЗДО №23 «Вогник» та Хмельницького ЗДО №50 «Лелеченька» за темою «Особливості планування діяльності вихователя».

Під час зустрічі конкретизовано види та форми планування, зосереджено увагу на змісті планування режимних процесів, принципів планування освітньої діяльності, а також врахування різноманітності видів самостійної діяльності дітей при плануванні взаємодії з вихованцями у другу половину дня. Особливий акцент зроблено на необхідності ретельного самоаналізу для успішного, результативного планування діяльності вихователя.

Кафедра дошкільної педагогіки, психології та фахових методик факультету дошкільної освіти та психології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії висловлює щиру подяку Хмельницьким закладам дошкільної освіти «Вогник» та «Лелеченька» за активну взаємодію та довіру!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55