Реалізація науково-педагогічного проєкту кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик

«Теорія та методика освіти для сталого розвитку – закладам дошкільної освіти»

у співпраці з Центром професійного розвитку педагогічних працівників Нетішинської міської ради

 

16 лютого 2024 року доцентом кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, к.пед.наук, доцентом Наталією МИСЬКОВОЮ за запрошенням Центром професійного розвитку педагогічних працівників Нетішинської міської ради проведено вебінар на тему: «Освіта для сталого розвитку: орієнтири для професійного зростання працівників закладів дошкільної освіти».

 

У заході взяли участь майже 50 педагогів закладів дошкільної освіти Нетішинської міської територіальної громади, модератор зустрічі – консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Нетішинської міської ради Наталія ОЛЕСЮК.

Під час вебінару було зосереджено увагу учасників на уточненні поняття «сталий розвиток», «освіта для сталого розвитку», «навички, орієнтовані на сталий розвиток», здійснено огляд нормативних документів, в яких знайшли відображення зазначенні поняття. Окрім цього, було акцентовано увагу на українському досвіді та особливостях освіти сталого розвитку в дошкіллі. Дотримуючись принципів педагогіки емпауерменту Наталія Миськова використовувала життєві та професійні ситуації як засіб розвитку занепокоєння та мотивування учасників вебінару до конкретних дій в інтересах сталого розвитку та задля реалізації завдань освіти для сталого розвитку.

Активність учасників під час вебінару в чаті та на запропонованих платформах дистанційної взаємодії демонструє їх зацікавленість темою вебінару.

Кафедра дошкільної педагогіки, психології та фахових методик щиро дякує за довіру та партнерську взаємодію директору Центру професійного розвитку педагогічних працівників Нетішинської міської ради

Ользі НАЗАРЕНКО та консультанту Наталії ОЛЕСЮК!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55