image1 image2 image3

Заходи з нагоди відзначення 100-річчя

У 2021 році Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія відзначає 100-річчя від дня заснування

Переглянути документ

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році заяви вступників, зарахованих на бюджет на основі повної загальної середньої освіти, будуть виключені з конкурсів на інші місця за кошти фізичних та юридичних осіб. Для тих хто продовжуватиме брати участь у конкурсі на місця за кошти фізичних та юридичних осіб, необхідно  зробити відповідне підтвердження у власному електронному кабінеті для кожної заяви, за якою ви бажаєте навчатись на контракті.

Інформація щодо порядку зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб абітурієнтів до Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

Нарада

28 липня 2021 року відбулася нарада за участі ректора Інни Михайлівни Шоробури з проректорами, деканами, завідувачами кафедр та відповідальними за приймальну комісію.

На нараді обговорювалися питання роботи приймальної комісії.

Робоча нарада

Сьогодні відбулася нарада за участі ректора Шоробури І.М. з проректорами, деканами. Обговорювалися питання роботи навчального закладу в літній період

Нарада

Сьогодні відбулася нарада за участі ректора Шоробури І.М. з керівниками структурних підрозділів, проректорами, деканами, завідувачами кафедр та відповідальними за приймальну комісію.

На засіданні обговорювалися питання вступної кампанії.

Нарада

Сьогодні відбулася нарада за участі ректора Шоробури І.М. з керівниками структурних підрозділів, проректорами, деканами та відповідальними за приймальну комісію.

На засіданні обговорювалися питання вступної кампанії.

АРХЕОЛОГІЧНА ПРАКТИКА – ВАЖЛИВИЙ КОМПОНЕНТ У ФОРМУВАННІ МАЙБУТНЬОГО ІСТОРИКА

Традиційно, протягом десятиліть, студенти-історики проходять археологічну практику в польових умовах.

З 22 червня по 5 липня цьогоріч студенти І курсу гуманітарного факультету спеціальності 014 Середня освіта (Історія) Хмельницької ГПА під керівництвом старшого викладача кафедри суспільних дисциплін кандидата історичних наук Семенчука Сергія Олександровича також пройшли археологічну практику. Її проведено на базі Державного історико-культурного заповідника «Межибіж».

Міністерство освіти і науки УкраїниЗбірник наукових праць "Педагогічний дискурс"

Український центр оцінювання якості освітиВінницький регіональний центр оцінювання якості освіти 

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55