image1 image2 image3

Поезія – це неповторність

10 квітня 2024 року у читальному залі бібліотеки ХГПА відбулася презентація дебютної поетичної збірки подолянки, членкині Хмельницького обласного осередку ВТС «Конгрес літераторів України» Нелі Нагорянської «Табу».
До уваги студентів груп ДО11, ДО 32 та ПО 43 авторка представила поезії трьох розділів: «Тобі, Україно!», «Гнів і біль України» та «Табу» Без відчаю». Прослухані рядки спрямовували до розуміння етнічного, рідного, сприяли усвідомленню молодим поколінням, якому брати участь у відродженні українського народу, воєнних реалій та сили духу, рішучості й жертовності тих воїнів, які стали на захист Батьківщини.

Позачергове засідання вченої ради академії

11 квітня 2024 року відбулося позачергове засідання вченої ради академії.

Зустріч зі стейкхолдерами

5 квітня 2024 року відбулася зустріч ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інни ШОРОБУРИ зі стейкхолдерами – директором Державного архіву Хмельницької області Катериною БУРДУВАЛІС та директором ТОВ «ПОЛІГРАФІСТ-5» Сергієм ФЕДОЧЕНКОМ.
Обговорювалися питання співпраці.

Зустріч

9 квітня 2024 року голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак зустрівся із ректорами закладів вищої освіти Хмельницької області, де спікери торкнулися питань щодо організації освітнього процесу в умовах війни, а також прийому на навчання та організації закладами вищої освіти освітнього процесу для здобувачів старшого віку.

Зустріч з психологом академії

8 квітня 2024 року відбулася зустріч здобувачів освіти спеціальності «Туризм і рекреація» групи Т-11 з психологом Марією ЯРЕМЧУК та практиканткою групи ПП-11 б Лілею ВОЗНЮК. Психолог провела корекційно-розвивальне заняття із залученням елементів соціально-психологічного тренінгу на тему: «Безконфліктне спілкування».

Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради оголошує прийом Пропозицій на присудження Премії міського голови у 2024 році

Дану премію у 2023 році отримало 14 активних молодих громадян Хмельницької міської територіальної громади. Серед них 5 студентів, 4 учня, 3 викладача та 2 активіста громадських організацій.
Премія присуджується громадянам України віком від 14 до 35 років, мешканцям Хмельницької міської територіальної громади. Присуджується до двадцяти Премій у розмірі 8000,00 (вісім тисяч) гривень кожна з врученням диплома.

Робоча нарада

8 квітня 2024 року відбулася робоча нарада за участю ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інни ШОРОБУРИ з проректорами та керівниками структурних підрозділів.
Обговорювалися питання організації навчального процесу, безпеки.

Збори НАПН України

5 квітня 2024 року ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна ШОРОБУРА взяла участь у онлайн-зборах Національної академії педагогічних наук України під головуванням президента НАПНУ Василя КРЕМЕНЯ за темою: «Звіт про діяльність Національної академії педагогічних наук України за 2023 рік та завдання на 2024 рік».

Участь в урочистому відзначенні 90-річчя геолого-географічного факультету Одеського національного університету імені І.І.Мечникова

6 квітня 2024 року ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна ШОРОБУРА взяла участь в урочистому відзначенні 90-річчя геолого-географічного факультету Одеського національного університету імені І.І.Мечникова в онлайн форматі.

Зустріч

5 квітня 2024 року відбулася зустріч ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інни ШОРОБУРИ з військовими пожежними.
Обговорювалися питання взаємодії, комунікації, співпраці.

Міністерство освіти і науки УкраїниЗбірник наукових праць "Педагогічний дискурс"

Український центр оцінювання якості освітиВінницький регіональний центр оцінювання якості освіти 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55