image1 image2 image3

Онлайн-захід до Всесвітнього дня мистецтва

З нагоди Всесвітнього дня мистецтва, який відзначається 15 квітня, студентки групи ЗМПО-71 Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Богдана Поплавська та Іванна Пшенишна, організували онлайн-захід для своїх одногрупників і всіх зацікавлених. Дівчата підготували цікаву та змістовну презентацію, в якій представили найвідоміші шедеври світового мистецтва, розповіли про їхню історію та творців. Захопливі розповіді супроводжувалися яскравими слайдами та відео, котрі допомогли слухачам по-новому глянути на знайомі твори мистецтва.

Формування спеціальних компетентностей у майбутніх інструкторів з фізичної культури в ЗДО

Вдосконалення практичних навичок майбутніх інструкторів з фізичної культури в ЗДО є одним з пріоритетних завдань навчальної дисципліни «ТЕОРІЯ І МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ПЛАВАННЯ В ЗДО» (викладач: кандидат педагогічних наук, доцент Вікторія Розгон), яка розроблена та затверджена у переліку освітніх компонентів вільного вибору (ОКВВ), під час вивчення якої формуються спеціальні компетентності кваліфікації «Інструктор з фізичної культури в ЗДО» ОПП «Дошкільна освіта. Фаховий молодший бакалавр».

Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 012 Дошкільна освіта в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії

Згідно з листом МОН України №3/6194-23 від 30.10.2023 р. та листом ДНУ «Інститут модернізації і змісту освіти» від 06.11.2023 р. № 21/08-1948 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади та Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році» 9-10 квітня 2024 року кафедрою дошкільної педагогіки, психології та фахових методик факультету дошкільної освіти та психології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Виховна година «STOP булінг. Яким він буває та як запобігти насильству ?»

16 квітня 2024 року Мирослава Петраковська та Зоряна Молоток, студенти групи ДО-41 (куратор Лілія Онофрійчук), провели виховну годину на тему «STOP булінг. Яким він буває та як запобігти насильству ?»
Ведучі познайомили студентів з поняттям та формами булінгу, розглянули його ознаки та наслідки для кожного з учасників (кривдника (булера), мішень та спостерігача). Подивилися мультфільми «Жив собі чорний кіт», «Про пташок», «Вірте у любов, вірте у Різдво» та проаналізували різні життєві ситуації людей, які зазнали цькування.

За допомогою вікторини «Правда чи брехня» перевірили свої з означеної проблеми та вивели правила поведінки при булінгу.

Робоча нарада

15 квітня 2024 року відбулася робоча нарада за участю проректора з наукової роботи Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Олександра ГАЛУСА з проректорами та керівниками структурних підрозділів.
Обговорювалися питання організації навчального процесу, безпеки, аналізу РКЗ.

Вивчаємо туристичні маршрути Хмельниччини

Здобувачі освіти факультету початкової освіти групи ПО-12 та гуманітарного факультету спеціальності «Туризм та рекреація» груп Т-11 та МТ-51 відвідали туристичні місця Хмельницької області. Перша зупинка була в Чорному острові, де ми дізналися історію Чорного Острова і Вовчої гори, оглянули палац роду Пшездецьких і памʼятник Леоніду Глібову. Оглянули костел XVIII століття. Наступна наша зупинка в Антонінах, де ми дізналися історію володінь легендарного роду Потоцьких! Відвідали «Альтанка з левами» та залишки від палацово-паркового комплексу.

Співпраця між ЗВО у дії

11 квітня 2024 р. відбувся гостьовий майстер-клас з писанкарства в онлайн режимі для здобувачів освіти старостату факультету дошкільної освіти та психології і членів студентської ради (голова студради – Заремба А.), для здобувачів освіти Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Модератор майстер-класу – методист науково-методичного підрозділу Педагогічного коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка, асистент кафедри загальної психології та педагогіки вищої школи ЛНУ імені Івана Франка Михайлишин Р.Р. З вітальним словом до учасників майстер-класу звернулася ректор академії професор Шоробура І.М.

Обговорення освітньої програми «Соціальна робота»

Відбулося обговорення освітньої програми «Соціальна робота» із здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота. Під час обговорення були запропоновані конструктивні пропозиції, на основі яких буде внесено зміни в освітню програму "Соціальна робота" з метою її удосконалення.

Поезія – це неповторність

10 квітня 2024 року у читальному залі бібліотеки ХГПА відбулася презентація дебютної поетичної збірки подолянки, членкині Хмельницького обласного осередку ВТС «Конгрес літераторів України» Нелі Нагорянської «Табу».
До уваги студентів груп ДО11, ДО 32 та ПО 43 авторка представила поезії трьох розділів: «Тобі, Україно!», «Гнів і біль України» та «Табу» Без відчаю». Прослухані рядки спрямовували до розуміння етнічного, рідного, сприяли усвідомленню молодим поколінням, якому брати участь у відродженні українського народу, воєнних реалій та сили духу, рішучості й жертовності тих воїнів, які стали на захист Батьківщини.

Позачергове засідання вченої ради академії

11 квітня 2024 року відбулося позачергове засідання вченої ради академії.

Міністерство освіти і науки УкраїниЗбірник наукових праць "Педагогічний дискурс"

Український центр оцінювання якості освітиВінницький регіональний центр оцінювання якості освіти 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55