dv's blog

ДО 150-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ СЛАВЕТНОЇ НАРОДНОЇ ПОЕТЕСИ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

25 лютого 2021 року студентки групи ДО-21б факультету дошкільної освіти та психології (куратор – кандидат педагогічних наук, доцент Гончар Н.П.) взяли участь у челенджі, присвяченому пам’яті Лесі Українки. #читаємоЛесюУкраїнку

Зустріч з стейкхолдерами Дунаєвеччини

Кафедра дошкільної педагогіки, психології та фахових методик провела ділову зустріч з стейкхолдерами  Дунаєвеччини в онлайн режимі.

ВИПУСК МАГІСТРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ 073 МЕНЕДЖМЕНТ І 011 ОСВІТНІ, ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ

23 лютого відбулось вручення дипломів магістрів зазначених спеціальностей денної і заочної форм навчання в онлайн форматі.  Отримали дипломи магістрів 77 осіб.

Урочисте вручення дипломів випускникам факультету дошкільної освіти та психології

Відбулося святкове вручення дипломів другого (магістерського) рівня вищої освіти та молодшого спеціаліста випускникам факультету дошкільної освіти та психології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії у форматі он-лайн.

Вітаємо!

Щиро вітаємо студентку групи ДО-31б факультету дошкільної освіти та психології

Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

Крістіну Забіяку

з перемогою у категорії «Молодь» чемпіонату Центральної України з сучасної хореографії «Dance Station», організованого Міжнародним союзом викладачів танців!

Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, наполегливості, креативності та нових перемог!

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ У ГРУПАХ ДО-41, ДО-42 ФАКУЛЬТЕТУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Відбулися батьківські збори у групах ДО-41 (куратор В.І. Гринько) та ДО-42 (куратор Н. М. Миськова) факультету дошкільної освіти та психології за участі декана факультету Л.С. Пісоцької та керівника навчального відділу М.С. Савченко. Захід відбувся на платформі zoom.

Учасниками зібрання обговорено результати навчання студентів зазначених груп у цьому семестрі. Декан факультету дошкільної освіти та психології Л.С. Пісоцька акцентувала увагу присутніх на необхідності належної підготовки студентів до семестрової сесії та важливої ролі у цьому процесі в умовах дистанційної форми навчання батьків студентів.

Керівник навчального відділу М.С. Савченко роз’яснила правила вступу на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти на основі диплома молодшого спеціаліста.

ГЕОКЕШИНГ ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ

В понеділок 28 вересня 2020 р. студенти перших курсів факультету дошкільної  освіти та психології  Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії в рамках Тиждня факультету дошкільної освіти та психології та кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик (ДО-11, ДО-11б, ДО-12б, ПП-11б) взяли активну участь у квесті «Ми веселі першокурсники» (модератори: Онофрійчук Л.О., Розгон В.В. та студенти групи ДО-51).

Учасників квесту привітали ректор академії, професор Шоробура І.М. та декан факультету Пісоцька Л.С.

В ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ

18 вересня 2020 року в рамках заходів приурочених Міжнародному дню студентського спорту старшим викладачем кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, кандидатом педагогічних наук Гончар Н.П. з студентами групи ДО-22 було проведено практичне заняття з теорії та методики фізичного виховання дітей дошкільного віку.

Додали фарб у навчальні будні

Група ПО-41б разом із куратором Дудчак Г.І знають секрет ефективного навчання, тому завжди навчальні заняття чергують із цікавим відпочинком. На цей раз обрали таку веселу командну гру, як пейнтбол.

В добру путь, шановні молодші спеціалісти, випускники, спеціальності Дошкільна освіта!

На факультеті дошкільної освіти та психології 09 червня 2020 року відбувся відбувся випуск молодших спеціалістів спеціальності 012 Дошкільна освіта в онлай-режимі.

45 випускників означеної спеціальності отримали дипломи молодшого спеціаліста за кваліфікацією «вихователь дітей дошкільного віку» з однією  з додаткових спеціалізацій (вчитель англійської мови у ЗДО та у початковій школі, інструктор з фізичного виховання у ЗДО, вихователь логопедичних груп).

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55