- Новини
- Структура
- Підрозділи
- Наукова робота
- Науковий відділ
- Новини
- Конференції
- Аспірантура та докторантура
- Наукове товариство
- Фахове видання
- Вчена рада
- Наукова співпраця
- Наукові школи
- Спеціалізовані вчені ради
- Спеціалізовані вчені ради PhD
- 2023-2024 рік
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.010
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.011
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.012
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.013
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.014
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.015
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.016
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.017
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.018
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.019
- 2021 рік
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.001
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.002
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.003
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.004
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.005
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.006
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.007
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.008
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.009
- Нормативно-правова база
- 2023-2024 рік
- Cпеціалізована вчена рада Д 70.145.01
- Спеціалізовані вчені ради PhD
- Стажування за кордоном
- Підвищення кваліфікації
- Відкритий доступ до міжнародних журналів
- Академічна доброчесність
- Виховна робота
- Навчальна робота
- Психологічна служба
- Міжнародна діяльність
- Охорона праці
- Студентська рада
- Бібліотека
- Центр кар'єри, працевлаштування та профорієнтації
- Проекти
- Профспілка
- Рішення вченої ради
- Забезпечення якості вищої освіти
- Співпраця з ЗВО України та зарубіжжя
- Наукова робота
- Факультети
- Студенту
- AБІТУРІЄНТУ ↓
- Про приймальну комісію
- Контакти приймальної комісії
- Правила прийому
- Строки прийому документів – 2023 рік
- Вартість навчання – 2023 рік
- Регіональне замовлення
- Перелік документів для вступу
- Реєстрація на ЄВІ / ЄФВВ
- Мотиваційний лист
- Перелік спеціальностей
- Програми співбесід, фахових вступних випробувань, творчих конкурсів – 2023 рік
- Рейтингові списки вступників
- Списки рекомендованих до зарахування
- Накази про зарахування
- Вступ за ваучером
- Особливі умови вступу
- Публічна інформація
- Контакти
Відкритий показ випускних кваліфікаційних творчих робіт кафедри хореографії
1 червня до дня захисту дітей кафедра хореографії Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії провела відкритий показ випускних кваліфікаційних творчих робіт. Захід проходив у приміщенні Хмельницького обласного музично-драматичного театру імені М. Старицького. Основною метою заходу, було бажання кафедри та самих випускників подарувати усім присутнім справжнє свято танцю, порадувати себе, знайомих і родичів результатами роботи, перевірити на практиці готовність до хореографічної діяльності.
Весь комплекс спеціальних знань, умінь і навичок, набутих студентами-хореографами у процесі вивчення фахових дисциплін, узагальнюється ними в період підготовки творчих проектів. Позитивні результати у досягненні поставлених завдань приносить не лише кропітка щоденна праця майбутніх хореографів з основних професійних предметів, але й та педагогічна практика, яку студенти хореографічного напрямку проходять у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних мистецьких закладах міста і області. Випускники хореографічного відділення добре зарекомендували себе на педагогічній роботі, певна частина їх вже працює керівниками хореографічних колективів, тому й окремі хореографічні постановки виконували діти.
Головним завданням діяльності педагогічного колективу кафедри хореографії є підготовка вчителя хореографічних дисциплін, який відповідав би найвищим сучасним вимогам: чітко орієнтувався в основних напрямках хореографічного мистецтва, володів методиками викладання дисциплін хореографічного циклу, досконало оволодів технікою та сценічною майстерністю, активно займався концертною діяльністю, мав широку ерудицію, прагнув до внутрішньої і зовнішньої досконалості.
Випускні творчі кваліфікаційні роботи цього року охоплюють широкий спектр тематичного і проблемного поля хореографічного мистецтва. Зокрема, предметом творчих пошуків студентів стали такі ідеї: відродження у дітей та молоді української народної культури, усвідомлення її генетичної єдності, нерозривності та взаємозумовленості; сприяння зростанню моральної свідомості дітей і молоді та прилучення їх до творення нового у мистецтві; толерантне ставлення до культурних надбань народів світу, мистецька інтерпретація вічних образів і сюжетів тощо. Одними з найкращих проектів кафедра вважає роботи Г. Жовнір (хореографічна картинка «Вечора»), Л. Моцної (хореографічна картинка за мотивами драми І. Франка «Украдене щастя»), Н. Клос (хореографічна картинка «Благовіщення»), Г. Тинкалюк (російська пляска «Ухажори»), А. Нетяги (хореографічна картинка «Козацькі забави»), О. Міль (хореографічна картинка «Творімо добро»), М. Лезнюка (хореографічна картинка «Як козаки дівчат визволяли»), А. Зайцевої (хореографічна картинка «У пошуках мрії»), Д. Якимишеної (хореографічна картинка «Зимова пригода»).
Студенти-випускники сьомого курсу підготували проект – хореографічну казку за мотивами твору С.Аксакова «Червоненька квіточка».
Оригінальне бачення образів, сучасна інтерпретація сюжету і, власне, сам проект в цілому – все говорить про те, що студенти-спеціалісти здобули у стінах академії хорошу професійну підготовку. Проект вимагав не лише власної організованості та власних хореографічних знань і умінь, насамперед уся робота полягала у вмінні підготувати сценарій, знайти виконавців, залучити до співпраці студентів з усіх груп хореографічного відділення, скоординувати репетиції, підготувати необхідний реквізит тощо.
Відкритий показ ще раз довів, що студенти і викладачі кафедри проводять активну практичну, науково-дослідну, методичну, педагогічну роботу та концертну діяльність.
Кафедра хореографії дякує за підтримку у проведенні заходу адміністрації академії, директору Хмельницького обласного музично-драматичного театру імені М. Старицького Данчуку П. І.. Окремо хочемо подякувати проректору з педагогічної практики академії Машкіній Л. А. та керівнику відділу практики Казаковій Н. В. за позитивну співпрацю та постійну підтримку студентів під час проходження переддипломної практики.