- Новини
- Структура
- Підрозділи
- Наукова робота
- Науковий відділ
- Новини
- Конференції
- Аспірантура та докторантура
- Наукове товариство
- Фахове видання
- Вчена рада
- Наукова співпраця
- Наукові школи
- Спеціалізовані вчені ради
- Спеціалізовані вчені ради PhD
- 2023-2024 рік
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.010
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.011
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.012
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.013
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.014
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.015
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.016
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.017
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.018
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.019
- 2021 рік
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.001
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.002
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.003
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.004
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.005
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.006
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.007
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.008
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.009
- Нормативно-правова база
- 2023-2024 рік
- Cпеціалізована вчена рада Д 70.145.01
- Спеціалізовані вчені ради PhD
- Стажування за кордоном
- Підвищення кваліфікації
- Відкритий доступ до міжнародних журналів
- Академічна доброчесність
- Виховна робота
- Навчальна робота
- Психологічна служба
- Міжнародна діяльність
- Охорона праці
- Студентська рада
- Бібліотека
- Центр кар'єри, працевлаштування та профорієнтації
- Проекти
- Профспілка
- Рішення вченої ради
- Забезпечення якості вищої освіти
- Співпраця з ЗВО України та зарубіжжя
- Наукова робота
- Факультети
- Студенту
- AБІТУРІЄНТУ ↓
- Про приймальну комісію
- Контакти приймальної комісії
- Правила прийому
- Строки прийому документів – 2023 рік
- Вартість навчання – 2023 рік
- Регіональне замовлення
- Перелік документів для вступу
- Реєстрація на ЄВІ / ЄФВВ
- Мотиваційний лист
- Перелік спеціальностей
- Програми співбесід, фахових вступних випробувань, творчих конкурсів – 2023 рік
- Рейтингові списки вступників
- Списки рекомендованих до зарахування
- Накази про зарахування
- Вступ за ваучером
- Особливі умови вступу
- Публічна інформація
- Контакти
Інформація про проведення обласної учнівської науково-практичної конференції „Творчість. Пошук. Відкриття!”
23 жовтня 2013 року в приміщенні Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбулась перша обласна учнівська науково-практична конференція „Творчість. Пошук. Відкриття!”, організована Хмельницьким територіальним відділенням Малої академії наук за підтримки Хмельницької обласної державної адміністрації та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту.
До участі у конференції були запрошені старшокласники загальноосвітніх навчальних закладів області, які займаються науково-дослідницькою роботою та їх наукові керівники.
З вітальним словом до учасників конференції звернувся перший заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Гаврішко, який наголосив на позитивних змінах, які відбуваються в освіті і особливій ролі Малої академії наук у формуванні нової генерації української творчої еліти. На його думку, Мала академія наук виконує значну роль у формуванні нової генерації української творчої еліти, адже надає можливість кожній інтелектуально обдарованій дитині взяти особисту участь в сучасній експериментально-дослідницькій роботі обраної галузі науки в інтересах людини, суспільства та держави. Саме тому діяльність Малої академії наук знаходиться у фокусі особливої уваги органів влади та управління освітою області. За останні роки в області сформовано структуру та визначено чіткий алгоритм діяльності Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України. Науково-дослідницькою діяльністю охоплено майже 7 тисяч школярів-старшокласників області. Кількість учнів-членів МАН із сільської місцевості постійно зростає і у відсотковому співвідношенні на сьогодні становить 67% від загальної кількості учнів-членів МАН області. У 2012 році започатковано обласні премії переможцям та призерам обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У 2013 році 276 юних дослідників стали преміантами обласної премії, з них 35 – І місць, 94 – ІІ місць та 147 – третіх місць. На виплату премій у 2013 році з обласного бюджету було виділено 202 тисячі гривень (І місце – 964 грн., ІІ місце – 650 грн. та ІІІ місце – 273 грн.), що на 22 тисячі більше, ніж у 2012 році. „Я впевнений, що дані кроки влади активно сприятимуть підтримці обдарованих дітей і стимулюватимуть підвищення ролі освіти в житті обласної громади, створення сприятливих умов для розвитку обдарованої молоді, подальші наукові прагнення і досягнення кожного МАНівця Хмельниччини”, наголосив посадовець.
Заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації Тетяна Власюк акцентувала увагу на ролі вчителя, наукового керівника у підготовці конкурентноздатних творчих особистостей – вихованців Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України, які яскраво представляють Хмельницьку область на Всеукраїнському рівні.
Ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Президент Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України Інна Шоробура у своєму виступі зазначила важливість співпраці вищих навчальних закладів з молодими дослідниками задля підтримки прагнень вихованців Малої академії наук до подальших наукових звершень. Основним принципом успішної роботи учасників МАН Україниє любов до творчої праці, адже МАН – це перша сходинка до великої науки.
Перша обласна учнівська науково-практична конференція „Творчість. Пошук. Відкриття!” відбулась напередодні наймасовішого змагання інтелектуально-обдарованої молоді Хмельниччини – Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Під час секційної роботи учасники конференції мали змогу представити свої наукові доробки, дослідження наукові теорії; отримати ґрунтовний аналіз та корисні поради до подальшої роботи над своїм дослідженням від провідних науковців області – викладачів вищих навчальних закладів області – партнерів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України.
Найкращі виступи у секціях були відзначені дипломами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.