ВІДКРИТТЯ ТИЖНЯ ФАКУЛЬТЕТУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

23 вересня 2019 року відбулися урочистості з нагоди відкриття Тижня факультету дошкільної освіти і кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик.

На церемонії відкриття були присутні професорсько-викладацький склад академії та усі академічні групи факультету.

 З вітальним словом виступили Слюзко Валентина Іванівна (проректор з гуманітарної освіти і міжнародних зв’язків, кандидат педагогічних наук, доцент), Пісоцька Леоніда Станіславівна (декан факультету дошкільної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент), Зданевич Лариса Володимирівна (завідувач кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, доктор педагогічних наук, професор), Гончарук Віта (голова студентської ради факультету дошкільної освіти).

Для студентів першого курсу було організовано геокешинг в умовах академії, задля перевірки їхньої креативності, кмітливості, спритності, винахідливості, і варто відзначити, що наші першокурсники успішно впоралися із завданнями квесту. Тому, ми із гордістю доручаємо старшокурсникам пов’язати студентам першого курсу галстуки, як Символ єдності і дружби на рідному факультеті.

З нагоди урочистостей Тижня факультету прозвучали: «Гімн факультету дошкільної освіти», «Пісня про виховательку» у виконанні хору «Райдуга» під художнім керівництвом Мелєшко Вікторії Дмитрівни.

Модератори заходу: Пісоцька Л. С., Зданевич Л. В., Фроленкова Н. О. та куратори груп факультету.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55