Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 012 Дошкільна освіта

Згідно з листом МОН України №3/6194-23 від 30.10.2023 р. та листом ДНУ «Інститут модернізації і змісту освіти» від 06.11.2023 р. № 21/08-1948 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади та Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році» 9-10 квітня 2024 року кафедрою дошкільної педагогіки, психології та фахових методик факультету дошкільної освіти та психології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Розпорядженням декана факультету дошкільної освіти та психології була сформована конкурсна комісія для проведення І етапу Олімпіади у складі: голова – декан факультету дошкільної освіти та психології ХГПА, кандидат педагогічних наук, доцент Леоніда Пісоцька; заступник – завідувач кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, доктор педагогічних наук, професор Лариса Зданевич; члени – доценти кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, кандидати педагогічних наук, доценти Наталія Миськова, Лілія Онофрійчук, Вікторія Розгон, Олена Сас, викладач кафедри, відповідальний секретар Аліна Талемонюк.

Членами конкурсної комісії були розроблені тестові завдання, індивідуальні завдання для моделювання взаємодії з дітьми, критерії оцінки їх виконання та показники.

З вітальними словами до всіх присутніх звернулися – проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Олександр Галус та проректор з науково-педагогічної роботи, доктор філософських наук, професор Олександр Поліщук. Почесні гості зазначили, що студентська олімпіада – це перший значний крок у науку, наголосили на важливості участі у різних видах олімпіад, звернути увагу на те, що більшість науковців розпочинали свою науково-дослідну роботу ще зі студентських років.

Голова конкурсної комісії, доцент Леоніда Пісоцька привітала конкурсантів та закцентувала увагу на меті Олімпіади та її важливості для підвищення якості підготовки фахівців дошкільної освіти, пошуку обдарованої студентської молоді та їх творчого зростання.

Заступник голови комісії, професор Лариса Зданевич ознайомила конкурсантів із процедурою проведення олімпіади, завданнями, шкалою оцінювання та побажала кожному творчості, наснаги, цікавих ідей та особистих перемог.

Членами конкурсної комісії оцінювалися знання з дошкільної педагогіки, дитячої психології та фахових методик за допомогою тестових завдань різної складності та педагогічна майстерність студентів за допомогою демонстрації фрагмента заняття, відповідно до обраної проблеми.

В Олімпіаді взяли участь 13 конкурсанток.

Конкурсна комісія проаналізувала якість виконання здобувачами всіх завдань і визначила переможців.

За результатами випробувань, призові місця здобули:

– Огороднік Олександра – диплом І ступеня;

– Ігнатюк Марія; Чирка Катерина – дипломи ІІ ступеня;

– Козловська Юлія; Мельник Ірина; Пасічник Аня; Саварина Дарія – дипломи ІІІ ступеня.

Щирі вітання переможцям Олімпіади та їх викладачам! Це ще один крок до зростання престижу нашої кафедри, факультету, академії!

Бажаємо переможцям безмежної наснаги, віри у свої сили, невичерпної енергії! Нехай ця перемога стане початком ще більших нових досягнень, а здоров’я, успіхи і прагнення до знань будуть постійними супутниками.

Також висловлюємо вдячність всім, хто був причетний до організації і проведення Олімпіади й підтримав її своєю участю, увагою, енергією та професіоналізмом.

Щира вдячність ЗСУ за можливість працювати, вдосконалюватись під українським небом!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55