- Новини
- Структура
- Підрозділи
- Наукова робота
- Науковий відділ
- Новини
- Конференції
- Аспірантура та докторантура
- Наукове товариство
- Фахове видання
- Вчена рада
- Наукова співпраця
- Наукові школи
- Спеціалізовані вчені ради
- Спеціалізовані вчені ради PhD
- 2023-2024 рік
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.010
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.011
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.012
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.013
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.014
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.015
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.016
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.017
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.018
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.019
- 2021 рік
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.001
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.002
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.003
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.004
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.005
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.006
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.007
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.008
- Спеціалізована вчена рада ДФ 70.145.009
- Нормативно-правова база
- 2023-2024 рік
- Cпеціалізована вчена рада Д 70.145.01
- Спеціалізовані вчені ради PhD
- Стажування за кордоном
- Підвищення кваліфікації
- Відкритий доступ до міжнародних журналів
- Академічна доброчесність
- Виховна робота
- Навчальна робота
- Психологічна служба
- Міжнародна діяльність
- Охорона праці
- Студентська рада
- Бібліотека
- Центр кар'єри, працевлаштування та профорієнтації
- Проекти
- Профспілка
- Рішення вченої ради
- Забезпечення якості вищої освіти
- Співпраця з ЗВО України та зарубіжжя
- Наукова робота
- Факультети
- Студенту
- AБІТУРІЄНТУ ↓
- Про приймальну комісію
- Контакти приймальної комісії
- Правила прийому
- Строки прийому документів – 2023 рік
- Вартість навчання – 2023 рік
- Регіональне замовлення
- Перелік документів для вступу
- Реєстрація на ЄВІ / ЄФВВ
- Мотиваційний лист
- Перелік спеціальностей
- Програми співбесід, фахових вступних випробувань, творчих конкурсів – 2023 рік
- Рейтингові списки вступників
- Списки рекомендованих до зарахування
- Накази про зарахування
- Вступ за ваучером
- Особливі умови вступу
- Публічна інформація
- Контакти
Екскурс у Тиждень факультету дошкільної освіти
З 3 по 8 грудня 2012 року на факультеті дошкільної освіти пройшов Тиждень факультету. Ініціаторами проведення Тижня стали: студентська рада факультету, яку очолює слухачка магістратури зі спеціальності «Дошкільна освіта» Федорович Наталія; старостат факультету; декан – Пісоцька Л.С., кандидат педагогічних наук, доцент.
Кожен день тижня мав свій проект: 1-й день – партнерський; 2-ий– здоров’язберігаючий; 3-ій – день добрих справ; 4-ий – інформаційний; 5-ий – «Студентські перлини, тобі, факультете!»; 6-ий – день активного відпочинку.
З початком Тижня факультету студентів привітали проректор з гуманітарної освіти і виховання та міжнародних відносин, доцент Слюзко В.І., проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Телячий Ю.В., голова студентської профспілкової організації, кандидат педагогічних наук Сівак Н.А.
До студентів факультету з привітанням звернулася декан Пісоцька Л.С.
«Вірю у те, що Тиждень факультету своїми заходами доведе щирість Ваших помислів, відвертість Ваших душ, велич знань і просто Вашу людяність. Переконана, що цеглинка кожного студента зробить монолітним наш тиждень, який кожному додасть впевненості у собі, оптимізму, творчості і гарного настрою. Успіхів кожному з Вас, міцного здоров’я, блискучих ідей, необмежених можливостей і натхнення в усіх починаннях, креативності, прихильності долі, щирих надійних друзів, здійснення усього задуманого!
Нехай на Вашому життєвому і професійному полі сіється і родиться лише добро, множиться тільки щастя здоров’я, достаток і благополуччя! Хай роки навчання у нашій Альма-матері залишають лише світлі спогади, а майбутнє готує багато – багато щасливих літ, сповнених творчістю, радістю, добром, вдячністю і надією! Нехай Ваші душі завжди будуть щедрими, як українська земля, Ваші серця будуть теплими, як материнські руки, а голови – світлими, як голубе небо, бо саме цього потребує обрана Вами професія!»
Голова студради Федорович Наталія побажала всім здоров’я, вагомих успіхів у роботі з підготовки фахівців високої кваліфікації та навчанні, подальшого зростання досягнень у науковій діяльності, громадській роботі, а головне, знайти себе у професійній діяльності по закінченню навчання, натхнення, любові, успіхів, бадьорості духу та впевненості у безхмарне майбутнє.
Студенти старших курсів пов’язали галстуки, які є символом факультету.
Модераторами майстер-класів з вишивання бісером, вишивання стрічками, з орігамі були студенти факультету Бех Н., Федорович Н., Жмурко Н., Гусар О., а викладачі – слухачами і виконавцями.
Студенти усіх груп факультету взяли активну участь на ярмарку солодощів. Їхніми руками приготовлено різні види солодощів. На ярмарку продавали печиво, кекси, різноманітні тістечка, пиріжки з начинкою, булочки, узвар, компот, желе. Виручені на ярмарку гроші (1394 грн.) перераховані на лікування важкохворих.
Цікавим заходом партнерського дня були «Пісні з викладачами», де студенти і викладачі показали тандем не лише у навчальній діяльності, а й у дозвіллі. Брали участь у піснях: Врода Л.А. і Врода А., Сівак Н.А. і Федорович Н., Ільїнський В.М. і Ковальчук Ю, Мисик О.С. і Демчишина О., Поперечняк О.О. і Білоцька О., Пісоцька Л.С. і Єрємєєв А., Бацура М., Ковальчук Ю., Мєлєшко В.Д. і Кукурудза К., Миринюк Н.І. і Жердецька І. Сюрпризним моментом для присутніх був виступ з танцями молодших школярів Новака В. і Гурної О., волонтерів факультету дошкільної освіти і музичного колективу «Подільські музики».
Здоров’я – це те, що є найціннішим у кожної людини і його потрібно берегти змолоду, – такий лейтмотив змісту плакатів, виготовлених студентами груп, а також зустрічі з лікарями різних фахів, а саме, лікарем-дерматовенерологом Болотюк Мариною Володимирівною, завідуючою респіраторним відділенням Хмельницької міської інфекційної лікарні Кузьміною Валентиною Олексіївною, лікарем-інфекціоністом Хмельницького обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом Цідик Тетяною Миколаївною.
Нобелівські лауреати в галузі природничих наук – на таку тему проведено викладачами циклової комісії природничих дисциплін вікторину з студентами 1-го курсу.
Під час проведення тижня було проведено конкурс на кращий міні-твір ( тематика «Збереження здоров’я»). Переможці конкурсу:
І місце – Вискобчук В.М. (ДО-51)
ІІ місце – Івасюк К.М. (ДО-51), Андрощук Н.І. (ДО-61)
ІІІ місце – Заморока Ю.В., Голубока М.О. (ДО-51)
День добрих справ подарував радість дітям школи життя, дитячого будинку, мешканцям геронтологічного центру, а також бабусям студентів факультету, котрі завітали на гостини до «Батьківської вітальні», засновником якої є старший викладач кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Павлушкіна О.В., а ведучими – слухачки магістратури зі спеціальності «Дошкільна освіта» Поліщук Дарина і Козюк Олена.
Гостями мешканців геронтологічного центру були студенти факультету дошкільної освіти і факультету мистецтв, а також ст. викладачі Абрамович Г.М., Кіт Г.І., Софіян Л.Г.
У професійній майстерні зображувальної творчості (під керівництвом старшого викладача Гринько В.І. та викладача Савченко М.С.) виготовлялись студентами і викладачами дарунки для дітей з використанням технік: квілінг, пластилінографія і свічкографія.
Інформаційний день наповнений зустріччю з юристом для студентів групи ДО-22 (куратор – Бартащук О.Ю.) у бібліотеці для юнацтва; зустріччю з завідуючою відділу періодики бібліотеки для юнацтва Мартинюк Г.О. для студентів-першокурсників. Студенти 5 і 6 курсу прослухали лекції політичної і правової спрямованості доцентами Поліщуком О.С. і Дарманською І.М. Студенти 4-их курсів отримали інформаційне повідомлення щодо працевлаштування випускника педагогічного закладу від Тафінцевої В.Г.
Літературна інформація прозвучала з вуст подільської поетеси Савчук Л.П. для студентів групи ДО–42.
Модераторський семінар – практикум «Сходинками професійного успіху» збагатив студентів груп 3, 4, 5 і 6 курсів факультету педагогічною і методичною інформацією, яку довели до відома студентів випускники факультету різних років, вихователі дошкільних навчальних закладів м. Хмельницького, переможці міського конкурсу «Вихователь року–2012» – Миськова Н.М. (ДНЗ №54), Ліщук О.В. (ДНЗ №8), Скакун О.І. (ДНЗ №1). Організаторами семінару були слухачі магістратури зі спеціальності «Дошкільна освіта» Бех Надія, Коцюба Юлія, Федорович Наталія під умілим керівництвом Павлушкіної О.В.
Студенти факультету разом зі студентами Барановичського державного університету (Республіка Білорусь), Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка (Республіка Білорусь), Бердянського державного педагогічного університету (м.Бердянськ), Кременецького гуманітарно-педагогічного інституту ім.. тараса Шевченка (м.Кременець), Кримського інженерно-педагогічного університету (м.Сімферополь), Мукачівського державного університету (м.Мукачево), Маріупольського державного університету (м.Маріуполь), Педагогічного коледжу Львівського національного університету ім..І.Франка (м.Львів), Педагогічного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ), Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г.Шевченка взяли активну участь у Міжнародній міжвузівській студентській науково-практичній конференції «Сучасні тенденції розвитку дошкільної освіти». 4835
У обговоренні проблем семінару виступили студенти з усіх присутніх закладів. Завідувач кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, доцент Зданевич Л.В. підвела підсумки конференції.
Результатом роботи конференції є випуск збірника студентських наукових праць «Актуальні проблеми дошкільної освіти в Україні», у який вміщено 78 студентські статті.
Кращим студентом факультету 2012-2013 н.р. голосуванням всіх студентів обрано КОЗАК ДАРИНУ – студентку групи ДО-41, старосту групи.
Членами журі конкурсу «На кращу секцію у гуртожитку» відзначено всі секції, де проживають студенти факультету: 150 секція (староста – Кошель Є.); 160 секція (староста – Антошкова В.); 170 секція (староста – Гурш М.); 180 секція (староста – Голубока М.); 230 секція (староста – Веронюк В.). Кращими кімнатами визнано 236, 238, 153, 154, 163, 165, 177, 174,185, 187.
Родзинкою підсумку Тижня став концерт художньої самодіяльності під гаслом «Студентські перлини, тобі, факультете!».
Бурхливими оплесками зустрічали хор «Райдуга» під керівництвом ст.викладача Будім Л.В., який виконав «Гімн дошкілля», пісні: «Про виховательку», «Подільська вишиванка». Милувалися глядачі танцями у виконанні студентів-першокурсників. Душу кожного радував спів Демчишиної О., Дем’янчук Ю., Лавренюк О., Кукурудзи К.. і Мєлєшко В.Д. Повчальною для кожного студента була сценка, представлена студентами групи ДО-21, «Дело тонкое – Восток». Під бурхливі оплески на сцену вийшов знаний на факультеті та у академії музичний колектив «Подільські музики», яким керує вмілий фахівець своєї справи ст. викладач Пазій С.В. Під супровід музичних інструментів колектив виконав пісню «Мені мама тихо говорила» на російській, польській, єврейській та українських мовах, а також попурі пісень «Гей, соколе», «Хава нагіла», «Прийшла кума до кумоньки». Завершено концерт піснею-хітом «Бий барабан» у виконанні музичного колективу «Подільські музики» і викладача Качуринця Сергія.
До Тижня факультету дошкільної освіти випущено газету «Майбутній вихователь», у якій розміщено привітання студентської ради і декана факультету. Цікавою є рубрика «Чи знаєте Ви, що…». У газеті Ви знайдете міні-вислови «З вдячністю до викладачів». Через сторінки газети студенти привітали усіх іменинників грудня (7 викладачів і 16 студентів факультету). Сторінки літературної творчості донесли до читачів поезію Єрємєєва А. (ДО-22), Ращик А. (ДО-11), Мазур А. (ДО-12), Боднаровської М. (ДО-41), Чаплинської К. (ДО-22), Семенюк М. (ДО-22), Михайловського Д. (ДО-21) і випускниці 1981 року Вербової Л.А., сьогодні вихователя ДНЗ №2 м. Славути.
Екскурс провела декан ф-ту дошкільної освіти Пісоцька Л.С.