image1 image2 image3

До уваги випускників

Умови надання грошової допомоги випускникам педагогічних ВНЗ,

які навчались за кошти місцевого бюджету і здобули освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах

В ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ

18 вересня 2020 року в рамках заходів приурочених Міжнародному дню студентського спорту старшим викладачем кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, кандидатом педагогічних наук Гончар Н.П. з студентами групи ДО-22 було проведено практичне заняття з теорії та методики фізичного виховання дітей дошкільного віку.

День партизанської слави.

22 вересня 2020 року  відзначається  День партизанської слави.

Саме цей день вважається початком підпільно-партизанського руху в нашій країні. Історія рідко буває однозначною. У кожної медалі дві сторони. Пам’ятна дата, присвячена героям партизанського руху в Україні, вшановує тих, хто боровся за визволення України від фашистської окупації.  З’явилася вона в національному календарі і як день пам’яті, адже проходять роки і прямих свідків тих подій  стає щоразу менше. Однак  герої не вмирають. Вони завжди будуть жити в наших серцях. Величний подвиг підпільників вартий вічної народної пам’яті. Молоде покоління, про їхні бойові подвиги, їхнє героїчне життя може дізнатися сьогодні тільки з творів художньої літератури. Наш обов’язок –  згадувати про них не тільки в свята, а кожного дня пам’ятати про тих, хто кував цю перемогу, хто загинув у цій страшній війні.

Увага! Covid-19

Навчання першокурсників групи ПО-11(б) розпочалося з виховної години про Covid-19, яку провела куратор Олійник Антоніна Володимирівна. Студентки дізналися чим шкідлива хвороба та як від неї вберегтися, також обговорили збудники та шляхи передачі інфекції.

Бажаємо успіхів у новому навчальному році!

Міжнародний день студентського спорту

Ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Михайлівна Щоробура привітала учасників Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед студентів в рамках святкування щорічного Міжнародного дня студентського спорту, який відповідно до Рішення 38-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО відзначається 20 вересня.

Олімпійський урок онлайн

18 вересня в рамках заходів приурочених до Дня фізичної культури і спорту, Олімпійського тижня та Міжнародного дня студентського спорту у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії пройшов Олімпійський урок онлайн для студентів академії, які навчаються дистанційно.

Додали фарб у навчальні будні

Група ПО-41б разом із куратором Дудчак Г.І знають секрет ефективного навчання, тому завжди навчальні заняття чергують із цікавим відпочинком. На цей раз обрали таку веселу командну гру, як пейнтбол.

Засідання Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів і молодих учених ХГПА

17 вересня 2020 року відбулося перше засідання Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів і молодих учених Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії в 2020-2021 н.р., на якому було окреслено стратегію дій, напрями розвитку та вдосконалення наукового потенціалу здобувачів освіти ХГПА. Члени Наукового товариства провели засідання у змішаній формі (очно й онлайн) з дотриманням усіх карантинних норм.

Адаптація першокурсників до навчання у ХГПА

На початку навчального року виникають питання, пов'язані з груповою згуртованістю колективу нової академічної групи. Питання це важливе тому, що від рівня розвитку колективу, ступеня його згуртованості, залежить ефективність роботи академічної групи, а також психологічний комфорт кожного учасника освітнього процесу.

Міністерство освіти і науки УкраїниЗбірник наукових праць "Педагогічний дискурс"

Український центр оцінювання якості освітиВінницький регіональний центр оцінювання якості освітиПедПРЕСА: Освітній портал

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55