image1 image2 image3

Запрошуємо!

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія

запрошує на курси підвищення кваліфікації за спеціальностями:

 • «Дошкільна освіта» Вихователі дітей дошкільного віку (вихователі дітей раннього віку; вихователі дітей дошкільного віку, керівники гуртків різного спрямування; вихователі-методисти).
 • «Початкова освіта» Вчитель початкових класів
 • «Середня освіта (Мова і література (англійська) Вчитель англійської мови і літератури, вчитель зарубіжної літератури
 • «Середня освіта (Мова і література (німецька)» Вчитель німецької мови і літератури
 • «Середня освіта (Українська мова і література)» Вчитель української мови і літератури.
 • «Середня освіта (Музичне мистецтво)» Вчитель музичного мистецтва
 • «Середня освіта (Образотворче мистецтво)» Вчитель образотворчого мистецтва
 • «Середня освіта (Хореографія)» Вчитель хореографії, керівник хореографічного колективу
 • «Середня освіта (Історія)» Вчитель історії
 • «Середня освіта (Інформатика)» Вчитель інформатики
 • «Психологія» Практичні психологи
 • «Соціальна робота» Соціальні педагоги, педагоги-організатори
 • «Культурологія» Культурологи, вчителі культурологічних та суспільствознавчих дисциплін
 • «Туризм» Туризмознавці, організатори екскурсійно-анімаційної діяльності
 • «Менеджмент (Управління навчальним закладом)» Директори (заступники директорів закладів загальної середньої освіти), директори (заступники директорів).

Заявки приймаємо за адресою: Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139, тел. 0382-79-53-55, 79-59-45,  kgpa@ukr.net 

Прояви чуйності та толерантного відношення до молоді з обмеженими можливостями

Директор Хмельницького центру «Родинний затишок» А.Корчинська та працівники центру комплексної реабілітації  для осіб з інвалідністю надіслали подяку студентам факультету початкової освіти та філології групи ПО-41б: Казмірчук Ірині, Якимчук Ілоні, Добровольській Олені, Вітюк Іванні, Костєвій Наталії, Ваховській Людмилі, Козак Лілії, Миронюк Олександрі, Петришеній Анастасії, Славінській Жанні, Беджик Тетяні, Кучук Маріанні, Найдук Людмилі, Семенюк Вікторії за волонтерську діяльність, систематичне проведення майстер-класів з вихованцями закладу, чуйність та толерантне відношення до молоді з обмеженими можливостями.

Свято осені в центрі реабілітаційний «Родинний затишок»

18.10.2018 року група ПО-31(б) факультету початкової освіти та філології відвідала реабілітаційний цент «Родинний затишок» та провели свято Осені.

Симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії

18 жовтня 2018р. студенти групи ПО-13 факультету початкової освіти та філології з куратором Миринюк Н.І. відвідали симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії.

День захисника України

18 жовтня в актовій залі академії відбулись  урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України.

З вітальним словом до гостей звернулись:

 •  доктор педагогічних наук, професор, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Михайлівна Шоробура
 • курсант Національної  академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Богдан Олександрович Галайда.

Хмельницький - щодня ЕКОсвідомий

17 жовтня з ініціативи студентської ради Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії понад п’ятдесят активістів з Хмельницького національного університету, Хмельницького політехнічного коледжу, Хмельницького університету економіки і підприємництва, Професійного ліцею електроніки, Торгівельно-економічного коледжу та нашої академії провели спільну толоку з метою підтримки чистоти в місті Хмельницькому.

Ділянка для прибирання була обрана не випадково, адже залізниця – це перше, що бачить турист, сходячи з потягу, і дуже хочеться, щоб враження про наше місто не псували засмічені краєвиди.

Дякуємо за сприяння Управлінню з питань екології та контролю за благоустроєм міста, а також усім студентам, які долучились до екологічної акції.

ПОДОРОЖ ДО КРАЇНИ ДИТИНСТВА

18 жовтня 2018 року на факультеті дошкільної освіти в рамках тижня факультету та кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик відбувся фестиваль живих картин на тему «Дитячий світ» (модератори – викладачі кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Гончар Н.П. та Фроленкова Н.О.).

Новини з наукової конференції

18 жовтня 2018 року в приміщенні Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася науково-методична конференція «Сучасна екологічна освіта в інтересах сталого розвитку».

SWOT-АНАЛІЗ «СУЧАСНІ ПОСІБНИКИ У ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ ЗДО»

У рамках тижня факультету дошкільної освіти та кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик будо проведено навчальний захід SWOT-аназліз «Сучасні посібники у освітньому процесі ЗДО».

Організаторами виступили студенти групи ДО-61 разом з Сас Оленою Олександрівною.

Активне завершення першого місяця навчання

Студенти групи ДО-11б разом з куратором Сас О.О. відвідали кінотеатр мультиплекс з метою перегляду мультфільму «СМОЛФУТ».

Таке завершення першого місяця навчання подарувало всім позитивні емоції та яскраві враження від глибини змісту мультиплікаційного фільму.

Міністерство освіти і науки УкраїниЗбірник наукових праць "Педагогічний дискурс"

Український центр оцінювання якості освітиВінницький регіональний центр оцінювання якості освітиПедПРЕСА: Освітній портал

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55