image1 image2 image3

Запрошуємо!

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія

запрошує на курси підвищення кваліфікації за спеціальностями:

 • «Дошкільна освіта» Вихователі дітей дошкільного віку (вихователі дітей раннього віку; вихователі дітей дошкільного віку, керівники гуртків різного спрямування; вихователі-методисти).
 • «Початкова освіта» Вчитель початкових класів
 • «Середня освіта (Мова і література (англійська) Вчитель англійської мови і літератури, вчитель зарубіжної літератури
 • «Середня освіта (Мова і література (німецька)» Вчитель німецької мови і літератури
 • «Середня освіта (Українська мова і література)» Вчитель української мови і літератури.
 • «Середня освіта (Музичне мистецтво)» Вчитель музичного мистецтва
 • «Середня освіта (Образотворче мистецтво)» Вчитель образотворчого мистецтва
 • «Середня освіта (Хореографія)» Вчитель хореографії, керівник хореографічного колективу
 • «Середня освіта (Історія)» Вчитель історії
 • «Середня освіта (Інформатика)» Вчитель інформатики
 • «Психологія» Практичні психологи
 • «Соціальна робота» Соціальні педагоги, педагоги-організатори
 • «Культурологія» Культурологи, вчителі культурологічних та суспільствознавчих дисциплін
 • «Туризм» Туризмознавці, організатори екскурсійно-анімаційної діяльності
 • «Менеджмент (Управління навчальним закладом)» Директори (заступники директорів) закладів загальної середньої освіти, директори (заступники директорів) закладів дошкільної освіти.

Заявки приймаємо за адресою: Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139, тел. 0382-79-53-55, 79-59-45,  kgpa@ukr.net 

Шановні ВИПУСКНИКИ!

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія

8 грудня 2018 року запрошує на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

09.00-10.00 год.  –  реєстрація абітурієнтів  

10.00-11.00 год. – зустріч з членами приймальної комісії; ознайомлення з ліцензіями та сертифікатами, які надають закладу право здійснювати освітню діяльність; ознайомлення з правилами прийому до академії у 2019 році

11.00-11.30 год. – концертна програма

11.30-12.00 год. – бесіди з деканами

Адреса академії: вул. Проскурівського підпілля, 139              

              Приймальна комісія

Сольні концерти магістрів вокалу класу доцента Світлани Царук

В затишній мистецькій залі Обласної бібліотеки для юнацтва 6 грудня відбувся сольний концерт слухачки магістратури Анастасії Витошко

Інструктивно-методична нарада з питань підведення підсумків ЗНО-2018

12 листопада  2018 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулася нарада за участю проректорів, керівників структурних підрозділів, завідувачів кафедр, циклових комісій та викладачів на якому було обговорено та проаналізовано підсумки ЗНО-2018.

І.М. Шоробура, у своєму виступі презентувала результати зовнішнього незалежного оцінювання випускників закладів загальної середньої освіти та учнів закладів професійної освіти та студентів вишів, які отримали під час складання тестувань. Інна Михайлівна також проінформувала про намічені конкретні заходи щодо підвищення рівнів навчальних досягнень студентів, підвищення компетентності викладача.

НАВЧАЮЧИСЬ ВЧИМОСЯ!

В умовах реформування освіти (зокрема початкової ланки освіти) викладачі академії, готуючи вчителя  для роботи в сучасній школі, долучаються до нових різноманітних форм професійного росту.

9 грудня у приміщенні Хмельницького технологічного багатопрофільного ліцею ім. А. Мазура відбувся ПісляEdCamp «Science for success: як учительство змінює майбутнє». Викладач кафедри української мови та літератури, кандидат філологічних наук, доцент, Крищук Валентина Леонідівна та викладач кафедри іноземних мов Повзун Валентина Едуардівна відвідали чудові майстер-класи «Дидактичні ірги для НУШ» та «Електронні освітні ігрові ресурси для НУШ», які проводив Ігор Каплаушенко (м. Київ).

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «АНГЕЛ НАС ОБЕРІГАЄ»

На минулому тижні студенти факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії завершили виготовлення ангелочків-оберегів для військовослужбовців області. До участі у благодійній акції «Ангел нас оберігає», приуроченої до всесвітнього благодійного руху «Щедрий вівторок» (#Giving Tuesday), долучилися студенти групи Філ-11а та їх куратор Аніщенко Ірина Миколаївна. Вони разом зі студентами групи ПО-44 та куратором Повзун Валентиною Едуардівною взяли участь у черговому майстер-класі з виготовлення оберегів ляльок-мотанок.

Презентація книги«Нетішин. Хронологія сучасності»

12 грудня  в читальному залі бібліотеки ХГПА відбулася презентація, присвячена  книзі-літопису «Нетішин. Хронологія сучасності (1977-2007)», та зустріч із  її автором,  Миколою Васильовичем Панасюком, заступником начальника відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату обласної ради.

«Свято онлайн» - студенти та викладачі факультету початкової освіти та філології відвідали прем’єру вистави

Вистава створена на основі п’єси Марини Бортник-Гулеватої. Прем’єрний показ відбувся в академічному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького 12 грудня. П’єса, яка лягла в основу цієї постановки перемогла у всеукраїнському конкурсі та отримала грант Президента України.

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ПРОЕКТ «ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ДОБРА» В ДІЇ

Волонтерський проект, розпочатий студентами факультету дошкільної освіти у 2017 р. продовжує свою діяльність.

Вітаємо чемпіонів – студентів факультету початкової освіти та філології!

9 грудня 2018 року студенти групи ПО-13 факультету початкової освіти та філології Кулібаба Богдан та Огородник Олег вибороли перші місця у міжнародному турнірі IVANO-FRANKIVSK BOXING CUP-2018!

Щиро вітаємо наших хлопців та бажаємо їм багато перемог, успіху та наснаги у майбутньому!

Міністерство освіти і науки УкраїниЗбірник наукових праць "Педагогічний дискурс"

Український центр оцінювання якості освітиВінницький регіональний центр оцінювання якості освітиПедПРЕСА: Освітній портал

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55