Круглий стіл на тему “Педагог-організатор у сучасній початковій школіˮ

8 листопада 2017 р. студентами груп ПО-42 і ПО-32 був проведений круглий стіл на тему “Педагог-організатор у сучасній початковій школіˮ

Організували захід викладачі кафедри педагогіки С. В. Чернюк та Г. Я. Федух. Присутніми були викладачі кафедри педагогіки.

Журибіда Ілона, студентка групи ПО-42, виступила з повідомленням “Педагогічна майстерність – запорука успіху педагога-організатора

Святюк Ірина, студентка групи ПО-42, повідомила про роль педагога-організатора у створенні сприятливих умов для саморозвитку та самореалізації учнів засобами учнівського самоврядування.

Тарнавська Василина, студентка групи ПО-42, розповіла про співпрацю педагога-організатора з дитячими об’єднаннями та організаціями.

Громович Діана, студентка групи ПО-32, виступила з повідомленням на тему “Форми виховної роботи педагога-організатора з дитячими об’єднаннямиˮ.

Топольніцька Влада, студентка групи ПО-32, розповіла про використання колективних творчих справ у роботі педагога-організатора.

Пастернак Аліна, студентка групи ПО-32, виступила з повідомленням на тему “Урізноманітнення форм виховної роботи з формування допитливості, інтересу до науки, техніки, літературиˮ.

Кисіль Катерина, студентка групи ПО-32, виступила з повідомленням на тему “Планування виховних заходів педагогом-організатором у літньому оздоровчому таборіˮ.

Гудима Марина, студентка групи ПО-32, повідомила про особливості співпраці педагога-організатора з батьками учнів.

Протягом круглого столу майбутні педагоги-організатори з’ясували бачення ролі особистості педагога-організатора у сучасній школі. Учасників визначали найважливіші на їхню думку риси сучасного / творчого / успішного педагога-організатора (по групах).

У підсумку круглого столу визначили складові успішної діяльності педагога-організатора у сучасній школі, серед яких було названо високу працездатність, володіння організаторськими і комунікативними здібностями, отримання задоволення від своєї роботи та ін.

Учасники круглого столу краще усвідомили роль педагога-організатора у виховній системі сучасної школи, визначились з головними рисами сучасного педагога-організатора та орієнтирами у повсякденній педагогічній практиці.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55