Календарь событий

Сімейні цінності

Сімейні цінності – це те, що об’єднує сім’ю, дає їй відчуття єдності та сенсу життя. Це спільні переконання, принципи та правила, які керують поведінкою кожного в родині та визначають їх ставлення до оточуючого світу.
Вони допомагають створити позитивний клімат у родині, об’єднати покоління та прищепити дітям важливі моральні якості. Важливо не лише примножувати нові сімейні традиції, а й зберігати уже існуючі родинні постулати, особливо у скрутний для українських родин теперішній час. 
Підтримуючи зазначені тези, 24 квітня 2024 року у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулася подія, що мала на меті представити спільноті проблему сімейних цінностей, зважаючи на виклики, що склалися у державі в період повномасштабної війни.

Урок-реквієм «Дзвони Чорнобиля»

25 квітня в читальному залі бібліотеки ХГПА відбувся урок-реквієм «Дзвони Чорнобиля».
26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи. Вона вразила світ, приголомшила людей страшним розмахом невідомої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне покоління. Пам'ять знову повертає нас до тієї трагічної дати, коли пожежники під керівництвом лейтенантів Володимира Правика і Віктора Дибенка вступили в жорстокий і смертельний двобій з розбурханою стихією. Аварія стала причиною радіаційного забруднення величезної території України і інших країн. Хмельниччину це лихо теж не обминуло.

Міжнародний проєкт мобільності «Think Dream and Discover with digital Storytelling»

Підвищенню професійного саморозвитку як невід’ємної складової якісної професійної діяльності сприяла міжнародна мобільність ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, гаранта програми бакалаврського рівня вищої освіти «Туризм та рекреація» Інни ШОРОБУРИ, проректора з міжнародної діяльності Марії ВОРНИК, здобувачів факультету Дошкільної освіти та психології Сніжани НАГОРНЯК та Марії ІГНАТЮК, а також здобувачів факультету Початкової освіти та філології Анастасії СУПРУНОВОЇ та Соломії СТРЕМЕНЮК, у рамках проєкту Erasmus + “Think Dream and Discover with Digital Storytelling” 14-19 квітня 2024р., у м.Рим (Італія) за сприяння партнерської організації ILA (Нідерланди), вивчаючи цифрові технології обробки інформації, створення електронних підручників з мультимедійними налаштуваннями, досліджуючи історію та культуру Риму.

Вітаємо переможців ІІІ Всеукраїнського мистецького наукового конкурсу «МАЛА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ»

Софія Сівак, учениця 7 класу ліцею 17, науковий керівник - Сергій Качуринець;

Каленська Марія, студентка ІІ курсу спеціальності 024, науковий керівник - Сергій Качуринець;
Ірина Венгер, студентка V курсу спеціальності 014, науковий керівник - Світлана Коханська;
Анна Пиптюк, студентка ІІ курсу спеціальності 025, науковий керівник - Лілія Качуринець;
Юля Валькова, студентка IV курсу спеціальності 025, науковий керівник - Лілія Качуринець;
Михайло Качуринець, слухач магістратури спеціальності 024 Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, науковий керівник - Олена Туровець.

Співпраця

Фонд Карітас Хмельницький має спільні точки дотику із Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією. Спільна праця це завжди про обмін досвідом, про допомогу, про нові можливості.
Менеджери напрямку охорони здоров’я зустрілися з Інною Шоробурою, ректором Хмельницької педагогічної академії, обговорили варіанти та шляхи співпраці.

Тактико-спеціальні навчання

24 квітня 2024 року рятувальники обласного центру провели тактико-спеціальні навчання в гуртожитку Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.
За легендою внаслідок перевантаження електромережі виникла пожежа у кімнаті на 5-му поверсі будівлі. Персоналом закладу проведено часткову евакуацію людей, разом з тим у приміщенні залишилися люди.

День відкритих дверей

27 квітня запрошуємо  на День відкритих дверей у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії⬇️

???? Дізнаєтесь більше про діяльність академії й особливості вступу у 2024 році, поспілкуєтесь з адміністрацією та членами приймальної комісії

???? Офлайн-участь у заході

9:00-10:00 реєстрація абітурієнтів

На 10:00 зможете ознайомитися зі спеціальностями, особливостями навчання, позаосвітньої та міжнародної діяльності, поставити свої питання.

Місце проведення

 м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139

???? Онлайн-участь у заході

На 12:00 онлайн зустріч на платформі Zoom.

❗️❗️Посилання для участі в Zoom-конференції

https://us04web.zoom.us/j/6489971629?pwd=uHLn9LVKC6SxTQ2haQx0damb7aq0aa.1&omn=72877549846

Ідентифікатор конференції: 648 997 1629

Код доступу: 2024

Психодіагностичне дослідження студентів

24 квітня 2024 року психологом академії ЯРЕМЧУК Марією та студенткою групи ПП-31 КУПРІЙ Яною було проведено психодіагностичне дослідження з групою ДО-11 на тему: "Особливості прояву емоційного вигоряння у студентів ХГПА під кінець навчального року".

Під час дослідження студенти мали змогу зрозуміти, що таке емоційне вигорання, пройти ряд психодіагностичних методик, які сприяли визначенню рівня емоційного вигорання студентів під кінець навчального року, а саме: опитувальник "Дослідження синдрому "вигорання" (Дж. Грінберг), опитувальник "Оцінка власного потенціалу "вигорання" (Дж. Гібсон), опитувальник "Діагностика рівня емоційного вигоряння В. Бойко".
 

Конференція у рамках Тижня психології

24 квітня 2024 року відбулася Міжвузівська науково-практична онлайн-конференція «Психологія ХХІ століття: проблеми та перспективи» присвячена 125-ій річниці від дня народження Костюка Григорія Силовича українського психолога, доктора психологічних наук, професора, засновника психологічної освіти в Україні. Учасниками були представники адміністрації ХГПА, науково-педагогічні працівники кафедри психології та інших кафедр ХГПА, викладачі закладів вищої освіти області, психологи освіти, психологи-практики, вчителі, здобувачі освіти, стейкхолдери.

Чергове засідання вченої ради

24 квітня 2024 року відбулося чергове засідання вченої ради академії.
На засіданні вченої ради розглядалися такі питання:
1. Про роботу відділу кадрів (інформація) (Доповідач: Валентина БАРАНОВСЬКА).

Концерт-лекторій

В хоровому класі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся концерт-лекторій «КОХАННЯ В ЖИТТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА» в рамках святкування ювілейного року Тараса Григоровича Шевченка, легендарного Пророка на всі часи. Автор сценарію та ведуча заходу - кандидат педагогічних наук, старший викладач Віра НАЙДА.

Готуємось до вступної кампанії 2024

Брейнстормінг фахової затребуваності бакалаврів-культурологів в Хмельницькій області «Культура на часі» для стейкхолдерів, представників громад та закладів культури області. 
 ✅ 23 квітня кафедра культурології та зарубіжної літератури Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії провела презентацію освітньої програми 
 «034 Культурологія. Професійне спрямування – культура та дозвілля».
 

Нагородження переможців ІІІ (обласного) етапу олімпіади з іноземної мови

22 квітня 2024 р. у Кам’янець-Подільському фаховому коледжі індустрії, бізнесу та інформаційних технологій відбувся ІІІ (обласний ) етап олімпіади з іноземної мови. Активними учасниками стали здобувачі фахової передвищої освіти другого курсу спеціальності 013 Початкова освіта Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Творча зустріч

Напередодні Всесвітнього дня книги, що відзначається 23 квітня. Здобувачі освіти груп ПО-22, Т-11б, МТ-51 відвідали творчу зустріч з українським письменником, поетом, журналістом, краєзнавцем Ігорем Байдаком.

Круглий стіл «Книга Хмельниччини: видання, доступ, читання»

В рамках XVІІІ Обласного форуму «Книжкова весна на Хмельниччині» на базі Хмельницької ОУНБ відбувся круглий стіл «Книга Хмельниччини: видання, доступ, читання» до Всесвітнього дня книги та авторського права.
У засіданні взяли участь: в.о. генерального директора Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, доктор наук із соціальних комунікацій Олег Сербін; заступник директора Українського інституту книги Роман Рущенко; президентка ВГО Українська бібліотечна асоціація, кандидатка наук з соціальних комунікацій Оксана Бруй; спеціалісти управління культури Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації та Головного управління статистики у Хмельницькій області, письменники, представники ЗМІ, директор бібліотеки Людмила Дитинник. Модерувала захід директор Хмельницької ОУНБ Катерина Чабан.

Герої України – учасники російсько-української війни: Хмельницька область

22 квітня в рамках XVІІІ Обласного форуму «Книжкова весна на Хмельниччині» в ХОУНБ відбулася презентація біобібліографічного покажчика «Герої України – учасники російсько-української війни: Хмельницька область».
В заході брали участь: Дмитро Чавалах – Герой України, уродженець селища Ярмолинці; батьки Героя України Івана Зубкова Антоніна Петрівна та Іван Іванович із Деражні; мати Героя України Дмитра Крамара пані Наталя та його дружина Тетяна з с. Гвардійське; дружина Героя України Дмитра Васильєва Ірина.

Сімейні цінності

Сім’я – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Війна стала тяжким випробуванням для українських родин. Але й родина для багатьох стала головною опорою в тяжкі часи, українці стали більше цінувати своїх партнерів по шлюбу.

Співпраця з Карітас

22 квітня 2024 року відбулася зустріч менеджерів напрямку охорони здоров’я з ректором Інною Шоробурою. Обговорили варіанти та шляхи співпраці.
Фонд Карітас Хмельницький має спільні точки дотику із Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією. Спільна праця це завжди про обмін досвідом, про допомогу, про нові можливості.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55