Науково-методичний семінар «Модернізація змісту дошкільної освіти: Проблеми і виклики сучасності»

24 лютого 2023 року викладачами кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик факультету дошкільної освіти та психології ХГПА спільно зі слухачами курсів підвищення кваліфікації (практичні працівники різних категорій закладів дошкільної освіти) на платформі зум був проведений науково-методичний семінар «Модернізація змісту дошкільної освіти: проблеми і виклики сучасності».

Модератор заходу: кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету дошкільної освіти та психології Пісоцька Леоніда Станіславівна.
У роботі семінару взяли участь: проректор з наукової роботи, заслужений діяч науки і техніки України, доктор педагогічних наук, професор Галус Олександр Мар’янович та проректор з науково-педагогічної роботи, доктор філософських наук, професор Поліщук Олександр Сергійович.
З вітальним словом до всіх присутніх звернулася завідувач кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, доктор педагогічних наук, професор Зданевич Лариса Володимирівна та зупинилася на актуальних проблемах модернізації змісту дошкільної освіти в умовах сучасних викликів.
В обговоренні питань взяли участь викладачі, студенти різних курсів, слухачі курсів, обмінювалися досвідом. Участь у семінарі буде засвідчена електронним сертифікатом.
Проведення науково-методичного семінару стало своєрідним підсумком успішного закінчення курсів підвищення кваліфікації дошкільних працівників різних категорій. Навчання здійснювалося із використанням дистанційних технологій. До навчального процесу були залучені досвідчені професори та доценти кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик факультету дошкільної освіти та психології.
Слухачі курсів висловили подяку керівництву академії та науково-педагогічним працівникам кафедри за професіоналізм викладачів, актуальність тем, сучасність викладу, партнерське спілкування, високу якість проведення теоретичних і практичних занять, мотивацію їх до подальшої професійної діяльності та самоосвіти. Відзначили високий рівень змістового наповнення модулів програми підвищення кваліфікації, мали змогу оволодіти надважливими компетентностями в сучасному освітньому просторі з використання цифрових інструментів. Слухачі висловили задоволення максимальною наближеністю лекційного матеріалу до потреб слухачів, що конче необхідні як в умовах воєнного стану, так і у повсякденній практиці.

Також слухачі курсів зазначили, що були приємно вражені доброзичливим і толерантним ставленням до кожного з них з боку керівництва академії, організаторів курсів і викладачів.

Кафедра дошкільної педагогіки, психології та фахових методик висловлює вдячність всім слухачам курсів за плідну й корисну взаємодію та сподівається на подальшу співпрацю.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55