День студентського самоврядування

28 квітня в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії пройшов день студентського самоврядування.  В рамках відзначення дня студентського самоврядування відбулася акція співробітництва між студентами на тему: «Через партнерство – до успіху». Старшокурсники проводили навчальні заняття в студентів перших та других курсів.

Цього ж дня відбулась презентація збірки поетичних творів студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії під назвою «М’ятний вітер». Не зважаючи на те, що представлені студентами твори – різні за своїм стилем, ритмом, змістом, настроєм, – кожен з них знайшов відгук у серцях всіх присутніх.  

 Також студентською радою академії була організована  благодійна ярмарка, активну участь в якій прийняли студенти 1 курсу факультету початкової освіти та філології, 3 курсу факультету дошкільної освіти та 1 курсу факультету мистецтв. Загалом було зібрано 1334 гр. Гроші були адресовані Павловському А. М. – військовому, який був поранений в зоні АТО.

 

Центральним заходом дня стала звітна конференція студентського самоврядування Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. З вступним вітальним словом виступила проректор з гуманітарної освіти, виховання та міжнародних зв’язків Слюзко В. І.. Студенти заслухали  звіти голови СР академії Розгін Юлії, а також голів СР факультетів Камінського Павла, Савчук Анастасії та Бацури Марини про роботу студентської ради у 2014-2015 н.р. Студентам-активістам голова первинної профспілкової організації студентів Сівак Н. А.  вручила грошові премії та грамоти.  

Завершився день студентського самоврядування звітним засіданням студентської ради гуртожитку ХГПА. 

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55