Конференція студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

17 вересня в академії відбулася конференція  студентів  Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. 

На порядок денний було винесено такі питання:

  1. Інформація про основні напрямки діяльності студентської ради Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.
  2. Вибори голови студентської ради Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.
  3. Вибори представників студентського самоврядування до вченої ради Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.
  4. Різне.

З вітальним словом виступила доктор педагогічних наук, професор, ректор академії Шоробура Інна Михайлівна. В своєму виступі ректор наголосила на важливості розвитку студентського самоврядування як вагомого чинника забезпечення якості вищої освіти. 

Також учасників конференції студентів ХГПА привітали кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з гуманітарної освіти, виховання та міжнародних зв’язків Слюзко Валентина Іванівна та кандидат педагогічних наук, доцент, голова профкому студентів Сівак Наталя Антонівна.

Ключовим питанням конференції були вибори голови студентської ради Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. До списку претендентів на посаду  голови СР ХГПА для  обговорення делегатами конференції було внесено такі  кандидатури: Бацура Марина, Камінський Павло, Мамаєва Дарина та Шкроба Наталія. Кожному кандидату було надане слово. Після обговорення   шляхом прямого таємного голосування студентів було обрано переможця виборів. Лічильною комісією було повідомлено, що за результатами закритого  (таємного)  голосування на  виборах голови СР ХГПА переважну більшість голосів набрав студент факультету початкової освіти та філології Камінський Павло.

Щодо питання про вибори представників студентського самоврядування до вченої ради Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, була внесена пропозиція, за яку одноголосно проголосували делегати, обрати представниками студентського самоврядування до вченої ради ХГПА голову студентської ради ХГПА та голів студентських рад факультетів. 

 

Вела конференцію Друзь Віта.

Також відбулися звітно-виборчі конференції студентської ради факультету мистецтв та студентської ради гуртожитку, за результатами яких шляхом таємного голосування головою студентської ради факультету мистецтв було обрано студентку групи ХМ-21 Новіцьку Наталію,

а головою студентської ради гуртожитку – студентку факультету початкової освіти та філології Грищенко Аліну.

Вітаємо новообраних лідерів та бажаємо успіхів, плідної праці, здоров’я і натхнення!

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55