Творчий звіт студентів з фольклорної практики

19 жовтня 2010 р. о 16.00 у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбувся творчий звіт студентів 3 курсу факультету мистецтв за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Музика" за результатами літньої фольклорної практики. Метою цього виду практики є: розширення знань студентів з народної творчості, прищеплення інтересу до збирання фольклору, нагромадження музичного матеріалу для подальшої роботи з дітьми в школі.

На звітній конференції були присутні декан факультету мистецтв О.І.Попик, працівники відділу педагогічної практики Н.В.Казакова, А.О.Кащук, керівник фольклорної практики Г.В.Яківчук та студенти 1 і 2 курсів факультету мистецтв (спеціальність "Педагогіка і методика середньої освіти. Музика").

Оскільки робота під час фольклорної практики здійснювалась за декількома напрямами, доцільним був вибір форми звіту за рубриками: "Легенди рідного краю", "Усна народна творчість", "Народна медицина", "Народна кулінарія", "Свята та обряди", "Музичний матеріал".


Виступи студентів 31 групи факультету мистецтв на звіті з фольклорної практики

Більшість виступів студентів супроводжувалася грою на музичних інструментах та показом відеосюжетів, знятих під час збору фольклорного матеріалу. На завершення звіту усіх присутніх студенти 31 групи пригостили стравами національної української кухні за зібраними під час практики народними рецептами.


Презентація студентами українських народних страв

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55