ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНІЙ АКАДЕМІЇ 27 ЛЮТОГО 2021 РОКУ

Побачити навчальний заклад із середини та відчути себе частиною великої студентської родини – таку безцінну можливість надала випускникам 9-11-х класів Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія у межах Дня відкритих дверей.

27 лютого до академії завітали учні, випускники, вчителі та батьки з метою одержати вичерпну інформацію щодо вступної кампанії 2021 року. Упродовж заходу було продемонстровано відео-ролики про освітні програми Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Присутні ознайомилися з правилами прийому у 2021р., організацією навчального процесу, матеріальною-технічною базою академії.

Проректор з гуманітарної освіти та виховання академії Слюзко В.І. привітала всіх присутніх і побажала, щоб ця зустріч стала для багатьох першим кроком до здобуття педагогічної освіти в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. Детально окреслила перспективи, що відкриває для студентів заклад вищої освіти, розповіла про багатогранне та цікаве студентське життя. Наголосила, що саме тут студенти завжди зможуть втілити свої креативні мрії і проявити таланти. Різноманітні конкурси, тижні факультетів, тиждень першокурсника та багато інших заходів не залишать байдужими студентську молодь.

Декани факультетів розповіли про особливості освітнього процесу в своїх структурних підрозділах.

Абітурієнти мали змогу отримати вичерпні відповіді на всі запитання стосовно вступу й навчання в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55