Науково-практична конференція "Внесок учасників війни – трудівників тилу Хмельниччини в перемогу у Великій Вітчизняній війні."

16 лютого в приміщенні конференц-зали Хмельницького університету управління та права відбулась науково-практична конференція «Внесок учасників війни – трудівників тилу Хмельниччини в перемогу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Актуальні проблеми життєдіяльності учасників війни і шляхи їх вирішення.» Активними учасниками заходу були студенти та куратор 5-го курсу факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Серед виступаючих з великим інтересом присутні сприйняли інформацію підготовлену Подзігун Лесею (Пн-54), Король Лілією та Бєгуновою Оксаною (Пн-52).

На конференції обговорювали воєнні події на території Хмельниччини під час Великої Вітчизняної війни, згадували про трудові подвиги молоді у воєнний період. Студентська молодь ХГПА активно бере участь у пошуково-дослідній роботі, яка стосується вшанування та пам’яті ветеранів, їх героїчних подвигів тому, що ніхто не забутий, ніщо не забуте!

 

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55