ЯКІСНА І ДОСТУПНА ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

5 грудня 2019 року декан факультету дошкільної освіти, канд.пед.наук, доцент Пісоцька Л. С. та доцент кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, канд.пед.наук, Миськова Н. М. взяли активну участь в обговоренні актуальних проблем дошкільної освіти України під час публічних консультації у м. Тернополі.

Захід об’єднав засновників, керівників та вихователів закладів дошкільної освіти та батьків вихованців. Для участі в обговоренні важливих питань дошкільної освіти до Тернополя приїхали делегації з Хмельницької, Вінницької, Рівненської, Чернівецької та Львівської областей.

Слово мали державні експерти з питань забезпечення якісної освіти директорату дошкільної та шкільної освіти Ганна Грищенко та Марія Дробот, які окреслили важливі напрями діяльності МОН України щодо дошкільної освіти.

Важливою частиною заходу була організація опрацювання усіма учасниками питань удосконалення умов праці педагогів ЗДО, мотивації випускників спеціальності Дошкільна освіта до професійної діяльності за фахом, попередження емоційного вигорання педагогів, створення рівних можливостей професійного зростання та удосконалення для усіх категорій педагогів, забезпечення партнерської взаємодії між учасниками освітнього процесу, створення умов для реалізації завдань чинних освітніх програм та інклюзивної освіти в умовах ЗДО тощо. Означені питання озвучені для представників МОН.

Захід завершився на позитивній ноті надії щодо врахування думки практиків при удосконаленні та оновленні законодавчо-нормативної бази системи дошкільної освіти України.

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55