Результати пішохідного квесту

У рамках Тижня факультету початкової освіти та філології група ПО-45 успішно організувала та провела пішохідний квест. У конкурсі виявили бажання взяти участь групи ПО-14, ПО-15, ПО-36, ПО-41, ПО-44, ПО-46, ФІЛ-22у та команда студентської ради.

Для команд були розроблені різноманітні завдання та маршрут містом,  протяжністю понад 7 км. Темою квесту стала улюблена багатьма чоловіками синтезія: «Ото вже оці жінки!».

За сценарієм кожна команда мала підібрати собі назву, девіз та дресс-код. Учасників квесту у різних куточках нашого міста очікували студенти групи ПО-45, які оголошували завдання для команд, і були вони найрізноманітнішими: заспівати пісню, зізнатись у коханні перехожій жінці, виконати танець тощо. Увесь маршрут команди проходили непорушуючи правил дорожнього руху, за чим пильно стежили студенти групи-організатора.

Показником, за яким розподілялись місця для переможців, був час за який команди подолали маршрут.

І місце виборола команда групи ПО-15; ІІ – ПО-44; ІІІ – посіла команда групи ФІЛ-22у.

Найактивнішою командою-учасницею організатори одноголосно визначили ПО-14. За активну участь у заході усі команди отримали солодкі подарунки.

При підбитті підсумків як організатори, так і учасники наголосили, що  такі заходи увійдуть у скарбничку педагогічних ідей майбутніх вчителів.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55