Підсумки благодійного проекту "Art Hospital"

14 червня 2017 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічної академії відбулась зустріч організаторів, партнерів та учасників благодійного проекту "Art Hospital".

Проект стартував 1 березня 2017 року на базі Хмельницької обласної дитячої лікарні з ініціативи та фінансування Хмельницького обласного благодійного фонду "Карітас".

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія (з ініціативи та за участі декана факультету початкової освіти та філології, доктора педагогічних наук, професора, депутата Хмельницької обласної ради Ящук Інни Петрівни; психолога, викладача кафедри психології ХГПА Чорної Наталії Василівни – координатора проекту та студентів групи ПП-21) стала партнером благодійного проекту.

"Art Hospital" – це добровільна творча діяльність дорослих, спрямована на соціально-культурну реабілітацію дітей у стаціонарах лікарні методами арт-терапії, казкотерапії, ігротерапії та засобами народознавства.

Організаторів, гостей та учасників зустрічі привітала декана факультету початкової освіти та філології, доктор педагогічних наук, професор, депутат Хмельницької обласної ради Ящук Інна Петрівна.

Представники Хмельницького обласного благодійного фонду "Карітас" (координатор проекту "Мобільна робота з молоддю" Березюк Марина Василівна та психолог проекту Гринишин Наталія Володимирівна) розповіли про проекти, що здійснюються фондом, про плани на майбутнє та  важливість проекту "Art Hospital" для міста Хмельницького і вручили подяки волонтерам ХГПА (студентам групи ПП-21б) за участь у проекті.

Важливість благодійного проекту "Art Hospital" підкреслили представники обласної дитячої лікарні. Зі словами вдячності за участь у проекті до організаторів та волонтерів звернулась медична сестра дитячої лікарні Керницька Марія Олександрівна. 

Представники благодійного фонду "Карітас" вручили подяки головному лікарю обласної дитячої лікарні Рудій Вірі Іванівні та завідуючій нефрологічним відділенням Урбан Наталії Григорівні.

Протягом трьох місяців, один раз на тиждень, діти проходили психологічну реабілітацію паралельно із традиційним лікуванням.

Art Hospital – симбіоз акторської майстерності та арттерапевтичного мистецтва. Дослідження підтверджують, що діти одужують швидше, якщо в них гарний настрій.

Результатом такої роботи є не лише моральна підтримка і розвантаження дітей, а й пряма користь для здоров'я пацієнтів.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55