Волонтерський проект «Дорога до казки»

Дивлячись на перший сніг в Україні, багато  з нас мріє  про  новорічну казку.  Саме в зимову пору хочеться вірити в диво,  творити власне. Адже казка не лише може підняти настрій,  а й навчити як жити на світі,  як розрізняти добро і зло,  культивувати в собі  щирість,  милосердя,  стриманість,  товариські стосунки...

Українська народна казка зберігає в собі перевірені віками мудрість, знання, розум, щиросердність, гумор українців, історію і культуру народу. А, отже,  актуальна завжди. Саме тому студенти групи ПО-42 факультету початкової освіти та філології ХГПА  (разом із куратором С.В.Маховською) започаткували волонтерський проект «Дорога до казки», запросивши до співпраці студентів груп  ПО-31 та По-32, і, принагідно,  долучились  до проекту "Щедрий вівторок".

 Отож 26 листопада на сцені актової  зали академії відбулось цікаве дійство: інсценування казок "Бабина дочка і дідова дочка" (По-42),  "Івасик- Телесик"  (По-31) та "Язиката Хвеська" (По-32).

 Чого ж мали навчитися глядачі, яких, до речі, зібралося чимало?! В першу чергу – бути людьми, справжнімм, щирими та добрими,  працьовитими і мудрими, кмітливими і сміливими. 

Майстерне виконання дещо осучаснених казок студентами-театралами, лунаючі зі сцени слова навчали молодь знати ціну своєму слову,   відповідати за свої вчинки, підтримувати тих, хто потребує допомоги,  бути людяними та привітними, навіть коли самому несила, вірити і сподіватись на краще.

Головна ідея "казкового"марафону, організованого групою По-42, полягала в тому, що добро ніколи не можна роздати все, до решти, адже воно завжди повертається сторицею! Тому на завершення дійства "Дорога до казки" студенти оголосили благодійний збір коштів. 

Отримані бонуси зі "Скриньки добрих сердець" призначені на подарунки  мешканцям Геріатричного центру м.Хмельницький. Також вони побачать кзкову "Дідову дочку і бабину дочку". Сподіваємось, сподобається. Отож, Добро починається з нас! Ділімося ним!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55