Участь майбутніх педагогів у міжнародному проекті Фонду Конрада Аденауера в Україні

Студентка групи ПО-31 факультету початкової освіти та філології, Пилип’юк Марина пройшовши конкурсний відбір, отримала щасливу нагоду стати учасницею семінару: «Я – ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ».  Тренінг проходив 15-17 лютого у м. Київ, де зібралися громадські діячі та активісти студентського самоврядування України та Європи.

Організатором заходу є Українська студентська спілка спільно з Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Захід був міжнародним. До участі були запрошені активісти громадських організацій із Вірменії.

Учасники семінару мали нагоду познайомитися з поважним послом Вірменії Tigran Seiranian. Посол говорив про співпрацю між країнами у сфері громадський активізм. Пізніше виступили керівниця Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні – Gabriele A. Baumann  та голова Української Студентської Спілки – Beniamin Babadzhanian, які наголосили на важливості молодих громадських активістів.

Під час заходу присутні поспілкувалися зі спікером – Roman Zinchenko, який розповідав про комунікаційні навички і наголошував на важливості теорії та практики деталей зв'язку у сфері соціальних змін.

Другий день семінару розпочався візитом в офіс Коаліції громадських організацій в Україні. Де Ivan Omelian подам нам корисну інформацію про Реанімаційний пакет реформ (РПР), її мету, напрямки діяльності, структуру та особливості коаліції в дії. Познайомилися з представниками Вірменії, які розповіли про історію розвитку Вірменії, громадську діяльність і активізм у Вірменії, «СМИ» та внутрішню політику республіки Вірменії. Після смачної кави ми зустрілися з Михайлом Яворским та мали дискусію «Як бути ефективним громадським діячем» з чудовим спікером – Станіславом Федорчуком. Де піднімалися питання: активізм і його види, компетентність і професіоналізм, особливості реалізації проектів, обговорювали фактори, які заважають громадським організаціям бути успішними та пройшли до висновку про ідеальний образ ефективного активіста. Людмила Самчук розповідала про менеджмент і фандрайзінг для НПО, зосередилася нашу увагу на гнучкості нашого розуму, креативності мислення, подала необхідну інформацію про особливості дружби з донором і надала цікаві лайфаки для написання проектів.

Далі була маса позитиву, адже до нас завітала Олена Сотник, яка розповідала про молодіжну політику, про цікаві неординарні проекти та дала конкретне уявлення про те, що молодь є потужним двигуном, завдяки своєму запалу, мотивації і цілеспрямованості, здатна змінювати себе і свою країну в кращу сторону.

Учасниця отримала море позитивних емоцій, знайшла багато однодумців та набула нового досвіду.

Дякуємо декану факультету Ящук Інні Петрівні, що залучає студентів до участі в таких цікавих заходах  за чудові ідеї, проекти та мотивацію.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55