Мюзикл по-українськи

13 березня студенти групи ПО-33 та ПО-34 разом з викладачем кафедри іноземних мов Повзун В.Е. переглянули український мюзикл «Гуцулка Ксеня». Його знято за мотивами однойменної оперети Ярослава Барнича, написаної у 1938 році. Авторкою сценарію та режисером стрічки стала Олена Дем’яненко зі Львову. За музичне оформлення стрічки відповідав гурт «Даха Браха» та композитор Тимур Полянський.

Події розгортаються у Карпатах у 1939 році: до Ворохти з Америки приїздить син родини емігрантів Яро (Максим Лозинський), якому батько-мільйонер поставив умову успадкування грошей – хлопець має одружитися з українською дівчиною. Тож Яро вирушає на пошуки свого щастя. Він знайомиться з багатьма дівчатами, та по-справжньому полонити його серце змогла лише гуцулка на ім’я Ксеня (Варвара Лущик).

Мова – ще одна підстава сходити на «Гуцулку Ксеню». Такої гарної, мелодійної, різноманітної, вигадливої української ми не чули у вітчизняних фільмах вже давненько. Цікаво, що в стрічці використовуються три різні діалекти української ще й англомовні діалоги. Ще один плюс стрічки – гумор, місцями наївний, але дуже дотепний. «Гуцулка Ксеня» вийшла настільки милою, доброю та українською, що є бажання рекомендувати її всім знайомим та наводити як приклад відродження вітчизняного кіно.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55