День українського добровольця

14 березня  студенти групи ПО-33 разом із куратором Ацегейдою Інною Павлівною відвідали  захід «Якщо не я, то хто?» в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці, який  відбувся з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

До складу добробатів увійшли люди, які були готові не лише добровільно служити Українській державі, а й добровільно віддати за неї власне життя.

Для присутніх демонструвалися відеоматеріали «На лінії вогню», «Тут спокійно, тут нема війни…» та «Дякую»; презентовано книжкову виставку «Одна в нас доля – Україна».

Найголовніше те, що студенти мали змогу  почути розповіді  з перших вуст про жахливі події на Сході нашої країни від  Ігора Олійника – активного учасника Революції Гідності, бійця батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Січ», радника Хмельницького міського голови з питань АТО; Тетяни Юзепчук – волонтерки, голови правління благодійного фонду «Подих надії нації»;  Віктора Данилевського – добровольця, волонтера, співзасновника фонду «Подих надії нації».

Спогади добровольців змусили кожного з присутніх задуматись про те, що майбутнє України залежить тільки від нас самих.

 

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55