ІНІЦІАТИВНА МОЛОДЬ – МАЙБУТНЄ НАШОЇ ДЕРЖАВИ

15 липня 2019 року громадська організація «Євроатлантичний курс» та інтерактивна платформа «Однодумці» презентували свій проект «Твоя ініціатива».

Як зазначила керівник проекту Марина Лук’янова: «Однодумці» – це інтерактивна платформа для відкритого діалогу з громадськістю з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Засновники проекту, передусім, ставлять на меті поєднання власних ініціатив із пропозиціями та думками людей на місцях: в бізнесі, охороні здоров’я, виробництві, освіті, війську, тощо».

На зустрічі були також присутні співзасновники платформи «Однодумці»: голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Сергій Квіт, головна редакторка інформаційного ресурсу «Гендер в деталях» Тамара Злобіна та експерт з питань європейської інтеграції Дарія Гайдай, які представили прикладні кейси.

Також під час презентації були заслухані нові ініціативи, представлені активістами, волонтерами та громадськими організаціями м. Хмельницького. Серед яких: створення центрів для проведення тренінгів з надання первинної медичної допомоги та самооборони, про військово-патріотичне та духовне виховання, гендерну рівність, щодо захисту української мови, створення шкіл українського політика та громадянина та ін.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55