Педагогічна спадщина В.О.Сухомлинського з погляду сучасності

 

18 квітня 2011 р.з ініціативи Клубу дослідників науково-педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського в рамках програми заходів, приурочених 90-річчю Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, було проведено круглий стіл на тему: „Педагогічна спадщина В.О.Сухомлинського з погляду сучасності”. 

У роботі круглого столу взяли участь члени Клубу, викладачі кафедри шкільної педагогіки та психології, вчителі шкіл міста Хмельницького.

У ході засідання було обговорено питання життєвого та творчого шляху В.О.Сухомлинського, роль його педагогічної системи у контексті світової педагогіки, гуманістичні орієнтири у педагогічній спадщині Василя Сухомлинського, дидактичні та виховні погляди видатного педагога. 

На значимості педагогічної спадщини педагога для сучасної освіти, втіленні його ідей у практику роботи сучасної школи наголошували учасники  засідання – вчителі початкових класів шкіл м.Хмельницького, які активно використовують напрацювання В.О.Сухомлинського у своїй педагогічній діяльності. 

 

Зазначимо, що Клуб дослідників науково-педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського є постійнодіючим студентським науковим осередком, який успішно функціонує при кафедрі шкільної педагогіки та психології під керівництвом старшого викладача кафедри Банашко Лариси Василівни.

Принагідно хочемо подякувати працівникам наукового відділу та бібліотеки академії за сприяння у проведенні круглого столу.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55