Подільські музики у Львові

05 червня 2011 року оркестр дитячих музичних інструментів “Подільські музики”факультету дошкільного виховання(керівник – старший викладач циклової комісії початкової музичної підготовки Пазій Софія Володимирівна)відвідали славетне місто Львів. Місто з багатовіковою історією, місто в якому переплелася культура різних народів.

Львів - це перлина архітектури. Львів - це місто, в традиціях і архітектурі якого гармонійно об'єдналися старовина та сучасність. Тут поєдналися готика і бароко, ренесанс і Романський стиль, рококо та ампір, сучасна еклектика і конструктивізм. Великий вплив на культуру й архітектуру Львова мали Австро-Угорська імперія і Польща.

Магнати і меценати XVI-XVII століть запрошували талановитих майстрів з усієї Європи, які створили унікальну перлину архітектури. Екскурсанти відвідали Високий Замок, оперний театр, музеї, мандрували вулицями старого міста, відчули неповторний дух, смак і пристрасть Галичини, містику середньовіччя. Повертаючись додому ми ще зупинилися помилуватися красою Підгородецького замку та чоловічого монастиря. Студенти щиро дякують адміністрацію академії за надану їм можливість ближче познайомитися зі Львовом.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55