Театралізована діяльність як засіб розвитку творчими здібностями дітей

30 вересня 2015 р. відбулося друге засідання Школи вищої педагогічної майстерності «Театралізована діяльність як засіб розвитку творчими здібностями дітей».

З вітальним словом учасникам школи розпочала засідання методист НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти ХОІППО Дарченко Л.В.

Особливості зародження у дітей дошкільного віку паростків акторської майстерності проаналізувала кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Онофрійчук Л.О.

Про організацію додаткових освітніх послуг в ДНЗ та вимоги до гурткової роботи розкрила завідувач ХДНЗ № 8 «Малятко» Денисова О.А.

Зміст системи роботи щодо здійснення особистісно-орієнтованого підходу до кожної дитини з метою забезпечення розвитку її творчого потенціалу у театралізованій роботи висвітлила вихователь-методист ХДНЗ № 8 «Малятко» Криськова І.А.

Найцікавішим моментом ІІ заняття був практичний блок, а саме  прем’єра авторської казки «Гордість ведмежати» (автор:  музичний керівник ДНЗ № 8 Іваненко Оксана Петрівна).

 Юні актори (вихованці групи № 3  «Веселка») із задоволенням виконували ролі.  Виразність мови, сила голосу, інтонації, жести, міміка маленьких акторів  викликали шквал оплесків та позитивних емоцій у кожного із глядачів. «Браво!», «Молодці!», «Супер!» ще довго лунало після закінчення вистави.

Педагогічний колектив, батьківська громада, адміністрація закладу доклали максиму зусиль щодо оформлення у сучасному стилі  декорацій, реквізиту, костюмів акторів.

Варто пам'ятати: особливо добрий ефект є від того, коли творчий педагог, педагог-новатор не залишається на самоті зі своїми ідеями і надбаннями; він не лише розповідає про свої досягнення, демонструє їх, ділиться ними, а й спонукає своїх колег та залучає їх до спільного творчого пошуку, передає свій досвід роботи для активного використання у своєму та інших педагогічних колективах; творчий вихователь ніколи не буде сліпо списувати, а вдумливо генерувати свої ідеї у розв'язанні даної проблеми.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55